Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

leon60 09:25, 11 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Fajne zakupki
Woal choć uciążliwy to jedyny jak dla mnie materiał na firanki, inne nie przejdą do póki nie będzie gęstego żywopłotu od ulicy muszę się z nim męczyć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
agam 09:43, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Trawki kupowałam tutaj.

Z tym że Frosted Curls w internecie są po 8zł, a na miejscu po 5zł. Na jesieni kupowałam wielkie kępy po 5zł, teraz widać że podzielone są na pół, ale i tak bardzo ładne.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 09:49, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
leon60 napisał(a)
Fajne zakupki
Woal choć uciążliwy to jedyny jak dla mnie materiał na firanki, inne nie przejdą do póki nie będzie gęstego żywopłotu od ulicy muszę się z nim męczyć


Mąż stwierdził wczoraj że mamy taki ładny las z frontu że on firanek nie potrzebuje, w sumie ma racje ale z tymi woalami pokój jakiś przyjemniejszy się wydaje, no a z boku mam okno sąsiadów wprost na moje i wszystko widać. Może kiedyś jak świerki podrosną zlikwiduję te firany.

____________________
Aga i Ogródek Agam
Luki 11:19, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Na początku się przywitam bo jeszcze mnie tu nie było Ile to ciekawych ogrodów jeszcze się ukrywa na forum. Bardzo mi się podoba i zmiany będę śledził
Cały wątek przeczytalem i najbardziej interesuje mnie jak rośnie rozchodnik Chocolate Drop.
Szkoda, że u mnie nie ma nigdzie dostępnych takich trawek i jeszcze w tak dobrych cenach, też czekam na zdjęcia zakupów.
Zaznaczam i będę teraz na bieżąco śledził
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
agam 11:29, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Luki napisał(a)
Na początku się przywitam bo jeszcze mnie tu nie było Ile to ciekawych ogrodów jeszcze się ukrywa na forum. Bardzo mi się podoba i zmiany będę śledził
Cały wątek przeczytalem i najbardziej interesuje mnie jak rośnie rozchodnik Chocolate Drop.
Szkoda, że u mnie nie ma nigdzie dostępnych takich trawek i jeszcze w tak dobrych cenach, też czekam na zdjęcia zakupów.
Zaznaczam i będę teraz na bieżąco śledził


Dziękuję Łukaszu za odwiedziny i tak miłe słowa. Na Ogrodowisku tak wiele pięknych i ciekawych ogrodów że nie sposób za wszystkimi nadążyć, a właściciele przemili i do każdego chciałoby się dotrzeć ale doby brakuje na te przyjemności.

Wiesz że nawet nie wiem jak ten rozchodnik przeżył zimę i czy już wychodzi, bo pozostałe tak. Przyjrzę mu się dzisiaj dokładnie i zdam relację. Może mam jakieś zdjęcia z zeszłego roku, poszukam po pracy.

Ceny trawek też mi się podobają. Ale Twoje bukszpany bardziej .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 23:05, 12 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wsadzam zdjęcia i zmykam, pozdrawiam zaglądających .

Zakupione carexy już posadzone, czosnki przeniesione z przechowalnika, mam nadzieję że coś z nich będzie.













____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 23:10, 12 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Przycięty modrzew dla Marty



____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 23:10, 12 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Łukasz "Chocolate Drop" mają się kiepsko. Przypomniałam sobie że w zeszłym roku w ogóle nie urosły bo były podżarte przez larwy opuchlaka. Wczoraj rozgrzebałam całą rabatę gdzie rosły i znalazłam mnóstwo larw, wszystko wywaliłam. Najlepsze jest to że żurawki które rosły obok były czyściutkie.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Alisonek 23:14, 12 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
no ładne mąż Ci zrobił zakupy a Ty je ładnie zagospodarowałaś
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Luki 23:40, 12 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ostatnio Ania Mała Mi mówiła, że u niej opuchalki też upodobały sobie rozchodniki nawet bardziej od żurawek. Widocznie jeszcze bardziej im smakują.
Wychodzi na to, że wszystkie rozchodniki o ciemnych liściach to pomyłka hodowlana, każda odmiana którą planuje po zasięgnięciu głębszych informacji... okazuje się beznadziejna Trzeba będzie zostać przy standardowych
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies