Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Jagodaa 11:22, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Tusiala napisał(a)
Aga a może lepiej dać ją tu?





O ile dobrze się orientuję z rysunku i zdjęć, to przy takim układzie one będą na siebie bardzo szybko wchodzić, bo to wąski chodnik.

Jeśli na tej rabacie i ma być asymetrycznie, to dałabym ją bardziej w środek, ale nie wiem co z jałowcami, czy tniesz do określonej wysokości, bo jeśli nie, to nie przejdzie taki układ, bo one będą wysokie.

A na rabacie z słupem? .....choć kulista korona ładniej eksponowałaby się na rabacie z modrzewiem, tej środkowej.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 11:22, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Mają być dwie asymetrycznie. Jedna już wkopana. Musze zrobić aktualne zdjęcia, bo wszystko jakoś inaczej wygląda, a rabatka Sylwii też całkiem nie taka .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 11:26, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aga stań przy uliczce i zrób zdjęcie z widokiem na dom i rabaty. A jaki szeroki masz ten chodniczek?
agam 11:28, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


O ile dobrze się orientuję z rysunku i zdjęć, to przy takim układzie one będą na siebie bardzo szybko wchodzić, bo to wąski chodnik.

Jeśli na tej rabacie i ma być asymetrycznie, to dałabym ją bardziej w środek, ale nie wiem co z jałowcami, czy tniesz do określonej wysokości, bo jeśli nie, to nie przejdzie taki układ, bo one będą wysokie.

A na rabacie z słupem? .....choć kulista korona ładniej eksponowałaby się na rabacie z modrzewiem, tej środkowej.


Właśnie o tej rabacie z modrzewiem myślałam. Tyle że tam taki misz masz iglakowy. Wiśnia na 100% wejdzie nad chodnik, dlatego myślałam o czymś takim



Ta rabata z jałowcami nieaktualna
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 11:31, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)


Właśnie o tej rabacie z modrzewiem myślałam. Tyle że tam taki misz masz iglakowy. Wiśnia na 100% wejdzie nad chodnik, dlatego myślałam o czymś takim



Ta rabata z jałowcami nieaktualna


ja też o czymś takim tylko może lekko do środka rabaty przesunęłabym wiśnię, najlepiej sobie poustawiaj i pooglądaj z różbych stron
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 11:31, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wiśnie będę cięła troszkę, ale i tak na chodnik wejdą. Są wysoko szczepione więc przejście pod nimi będzie jakby co.

No nic zrobię zdjęcia dzisiaj to może rozjaśnię sytuację, bo w obrazowaniu to kiepska jestem.
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:34, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


ja też o czymś takim tylko może lekko do środka rabaty przesunęłabym wiśnię, najlepiej sobie poustawiaj i pooglądaj z różbych stron


W sumie mam nawet taki pusty kawałek na tej rabacie, pomyślę po pracy. Dzięki.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 11:35, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
A jakby je bardziej rozsunąć? rozstawić? tak żeby się ledwo muskały kiedyś?







Tusiala 11:37, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
To masz nad czym dumać w weekend a w poniedziałek zobaczymy co wymyśliłaś, prawda?

agam 20:02, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Myślałam żeby drugą wiśnię wkomponować tutaj w tą prostokątną rabatę:
o jakoś tak:





Wejście do domu wygląda tak, po lewej tych kulek nie będzie. Od razu będzie wejście na trawę.:



____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies