Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 20:09, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Przyszły żurawki, małe trochę ale dostaną dobrej ziemi i szybko urosną



____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 20:13, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Moje królestwo sadzonkowe: pomidory, stipa i werbena





____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 20:33, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Szkoda tych kulek.... takie ładne i później jak wiśnia urośnie byłoby super, coś w nie fajnego wsadzić na dół. Mnie podobałoby się właśnie tak, jak prawie już jest .

edit: może te dwie pierwsze od furtki przesadziłabym bardziej w tył, bo to miejsce dla nich powoli się kończy . Pomyśl Dziewczyno .

Wiem z doświadczenia, że możesz mieć swoją wizję, która Ci pasuje i koniec, więc się nie upieram i nie przekonuję .

Dla wiśni właśnie o takim miejscu myślałam, będą się ładnie mijać, a nie nakładać, gdy spojrzysz z różnych stron ogrodu. A z jałowcami nie rozumiem, dlaczego nie aktualne? Zmieniają miejsce?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 20:40, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
A o które jałowce chodzi bo sama nie kumam już ???

Edit już wiem o co chodzi, myślałam o innych Durnota ze mnie. Jałowce zostają, będę musiała je przycinać żeby nie zetknęły się z koroną wiśni.

A te bukszpany do przesadzenia, teraz każdy przez nie skacze żeby dostać się na trawnik. Jeśli już to wiśnia dostanie małe kuleczki w nogę



____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 20:57, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
A o które jałowce chodzi bo sama nie kumam już ???

Edit już wiem o co chodzi, myślałam o innych Durnota ze mnie. Jałowce zostają, będę musiała je przycinać żeby nie zetknęły się z koroną wiśni.

A te bukszpany do przesadzenia, teraz każdy przez nie skacze żeby dostać się na trawnik. Jeśli już to wiśnia dostanie małe kuleczki w nogę


Ok, no to już wszystko wiem . Fajnie będzie, jak te kulki wykorzystasz z wiśnią, bo jak już je masz... Z przeskakiwaniem rozumiem, też kiedyś miałam takie miejsce do przechodzenia, przejeżdżania kosiarką itp., wnerwiające to było .

Tak, o te żółte mi chodziło, właśnie czy będziesz pilnować wysokości

Jutro sadzisz wiśnie?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 21:09, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Tak, dzisiaj leje, a takie plany miałam.

Czy sprawdzałaś "Frosted Curls" we Wrzosie? Kupowałam tam ładne sadzonki po 5zł i chyba jutro tam będę
____________________
Aga i Ogródek Agam
kasiula79 21:16, 25 kwi 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Aga gdzie kupowałaś żurawki i po ile?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Luki 21:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jak dla mnie miejsce dla wiśni , które pokazałas idealne jeżeli nie ma być symetri. Ładne masz te iglaczki na tej rabacie
Żurawki małe, ale mogą iśc do gruntu, najlepiej posadzić w ziemię z worka z domieszką kompostu jeżeli masz, z ciekawości zapytam jaka to odmiana bo nie rozpoznaje.
Te twoje trawki tylko 5 zł.... no ja to się tak nie bawie u mnie nawet nie ma Frosted Curls.
Już zobaczyłem w sklepie Przy potrzebnej mi ilości z przesyłką wychodzą po dyszke... szkoda
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Alisonek 21:30, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Ja się tak nie bawię, mnie w domu wzeszła tylko 1 werbena zapłaczę się zaraz
a jak bym siała do gruntu to jeszcze można??czy już za późno???
super masz te sadzonki, i tyle stipy, że sklep online otwórz
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Jagodaa 21:32, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
Tak, dzisiaj leje, a takie plany miałam.

Czy sprawdzałaś "Frosted Curls" we Wrzosie? Kupowałam tam ładne sadzonki po 5zł i chyba jutro tam będę


Tak, i mają słownie 5 sztuk, tak mi napisali . Jak ja żałuję, że nie sprawdziłam wcześniej Wrzosu, miałam zakodowane, że oni są od lawendy, a tu później czytam u Ciebie, że u nich kupowałaś i takie piękne są... Tak to jest, jak człowiek się wiecznie spieszy.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies