Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pokażę nasz ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokażę nasz ogród

asica 17:51, 03 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Wszystko oki, tylko m. zapowiedział, że mi szpadle pochowa.
Mniejsze koło to mniej trawy do podlewania bo rabaty sobie radzą, trwanik już nie bardzo
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
PERKA 23:07, 03 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Asia, to żeś teraz pojechała z tymi zdjęciami! Kółko kółkiem, ale dlaczego takie cudeńka ukrywasz! Przecudne trawy , no i lawenda, ach!
____________________
Moje miejsce na ziemi
asiach 23:43, 03 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Mathildis napisał(a)
Asiu tak zacznę troszkę z drugiej strony bo moda modą, ale z czasem fajnie może będzie powiedzieć swoim wnukom, że to drzewko/krzew posadzili jeszcze Twoi rodzice Mam nadzieję, że chociaż jedną taką roślinkę zostawisz...
chociażby miała nie pasować do kompozycji
sentymentalna się robię... chyba się starzeję


To było dobre
Uśmiałam się sama do siebie
Pozdrawiam obie dziewczyny
asiach 23:47, 03 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Dalej będę podpatrywać
Chyba narażę się Tobie Asiu ale też bym schowała wszystkie szpadle
Masz piękną trawę i żal ją likwidować
Nie gniewaj się na mnie
asica 11:58, 04 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
PERKA napisał(a)
Asia, to żeś teraz pojechała z tymi zdjęciami! Kółko kółkiem, ale dlaczego takie cudeńka ukrywasz! Przecudne trawy , no i lawenda, ach!

A bo te trawki trochę moje, bo przeze mnie sadzone (no przez nas ), ale ku podziwianiu przez przechodniów, poza ogrodem
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
asica 12:01, 04 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
asiach napisał(a)
Dalej będę podpatrywać
Chyba narażę się Tobie Asiu ale też bym schowała wszystkie szpadle
Masz piękną trawę i żal ją likwidować
Nie gniewaj się na mnie

No nic się nie boją tylko narażają.
Gosia pytała co będę robić jak skończę kółko i już mi podpowiedziałaś, zlikwiduję może w końcu betonową ścieżkę i powiększę o nią trawnik, wtedy wyjdzie na zero
Dawno już chciałam to zrobić, ale troszkę szkoda, bo można suchą noga przed pracą z kawką pospacerować.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Toszka 17:57, 04 lip 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ale za to jak rusałka bosą nogą po rosie na trawie z poranną kawcią w ręku będziesz mogła stąpać po aksamitnym dywanie z trawy... tylko nie w koszuli nocnej i papilotach, bo sąsiedzi mają cię jak na patelni (łyżka dziegciu musi być )
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
asica 21:17, 04 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Toszka sąsiedzi życie rodzinne prowadzą z drugiej strony domu, z tej strony tylko spać chodzą . Nie mniej w papilotach latać nie będę

____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Hortensja 22:03, 04 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
asica napisał(a)



Asiu, chciałabym skopać część przedogródka i posypać korą, Jak zrobiłas żeby trawa nie wyrastała spod kory?
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
asica 22:17, 04 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Niestety cierpliwie zdzieraliśmy darń.
Potem wysypaliśmy trociny, a na nie korę.
te trociny to był przypadek, znajomy obiecał mi korę ze swego tartaku. Darmowa kora okazała się trocinami z niewielką ilością kory, ale w sumie zrobiła niezłą i grubą warstwę ściółki, a na wierzch wysypaliśmy już kupioną w workach korę.
Naprawdę niewiele chwastów w niej wychodzi.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies