Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To właśnie tu

Pokaż wątki Pokaż posty

To właśnie tu

Gabriela 17:58, 02 lis 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Rozwijasz się Danusiu, rozwija Ci się firma, tak ma być, po to się pracuje przecież
To taki off topic, ale ja tu do Dzidki zawsze zaglądam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Dzidka 18:10, 02 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
gardenarium napisał(a)
Online to jest nawet teraz 101 osób
Rekord wyniósł w którąś niedzielę 639 osób naraz oprócz zalogowanych


To wspaniale, że jest nas coraz więcej, i więcej. I tych odwiedzających, i piszących.
Bo wspaniale jest podpatrywać ogrody innych, uczyć się od siebie, wymieniać doświadczeniami , a także roślinkami i oczywiście bywać w zaprzyjaźnionych ogrodach.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 18:13, 02 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Gabriela napisał(a)
ja tu do Dzidki zawsze zaglądam.


Wczorajszy przykład z groszkiem wskazuje , że ja to Ciebie nawet telepatycznie zaczynam odbierać.
Co to będzie dalej ?
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gardenarium 18:14, 02 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zarejestrowanych jest oficjalnie teraz 1195 osób, ale online (czyli niezarejestrowani) wchodzi bardzo dużo, to Ci co są niezarejestrowani. Mamy bardzo aktywne forum
Zobaczcie tylko na ilość postów, czy wyświetleń poszczególnych wątków

Ale przede wszystkim zwróćcie uwagę jak piękne mamy ogrody
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dzidka 18:19, 02 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
gardenarium napisał(a)
Zarejestrowanych jest oficjalnie teraz 1195 osób, ale online (czyli niezarejestrowani) wchodzi bardzo dużo, to Ci co są niezarejestrowani. Mamy bardzo aktywne forum
Zobaczcie tylko na ilość postów, czy wyświetleń poszczególnych wątków

Ale przede wszystkim zwróćcie uwagę jak piękne mamy ogrody


W tak krótkim okresie w jakim działa Ogrodowisko, to aż nieprawdopodobne.
Wielkie brawa !!!!!!!!!! Danusiu.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gardenarium 18:21, 02 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To Wasza zasługa Dziękuję, ale moja też w jakimś procencie, no nie bedę się wypierać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 18:30, 02 lis 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22387
gardenarium napisał(a)
To Wasza zasługa Dziękuję, ale moja też w jakimś procencie, no nie bedę się wypierać


Chylę czoło Danusiu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Pszczelarnia 19:25, 02 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Chylę czoło przed Danusią i Dzidką. I jeszcze innymi! Ja też tu zawsze zaglądam, bo Ogród Dzidki to mój faworyt ogrodowy. "Moje" pszczoły też go lubią.
Dzidko, będąc w Twoim ogrodzie, pławię się w luksusie. I korzystam z tego bogactwa!
Refleksja dzisiejszego dnia: to jest właśnie prawdziwe DOBRO - bonum est diffusivum sui (czyli samodające się, rozlewające się) wg tomizmu. Jak nic!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Dzidka 18:54, 04 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
By i mnie pszczółki lubiły, to będę namawiać Cię na wprowadzenie do ogrodu parczeliny.
To bardzo niekłopotliwa roślina, nie zauważyłam też by ją nękały jakieś choróbska czy szkodniki.
A jak będzie cudownie pachnieć. Więcej na pw.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Bogdzia 19:13, 04 lis 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies