Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

wanda7 10:22, 13 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Witaj Gabi. Ja też jestem "tuż pod Warszawą" i także bardzo lubię żurawki, które są przepiękne przez cały rok, a jesienią gdy wszystko jest już szarobure, one mają wspaniałe przebarwione kolory. Mam kilka swoich ulubionych, chyba jedną z nich jest Sweet Tea, a drugą Electra. Oglądam twoje odmiany i widzę, że masz akurat wiele innych odmian niż ja.
Ja będę chciała w tym roku urozmaicić żurawkowe rabtaki trawami, bo jedne z drugimi świetnie się komponują.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie, jeśli będziesz miala czas i ochotę
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Bogdzia 10:34, 13 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja o żurawkach z Wami nie pogadam bo mam tylko jedną ale serdecznie Cię Gabi pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
kraania 14:02, 14 lut 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Witam,
to mój pierwszy post na forum, a podczytuję (a raczej czytam nałogowo) forum od kilku miesięcy. W poszukiwaniu pomysłów do wprowadzenia zmian w swoim ogrodzie trafiłam na Twój ogród Gabik, a że sama też mieszkam na południe od Warszawy to pomyślałam, że to dobry moment na ujawnienie się. Bardzo lubię żurawki, trawy i z przyjemnością patrzę na Twój piękny ogród. pozdrawiam
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Milka 14:03, 16 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witam i zapraszam do siebie z zaintersesowaniem śledzę twoje wpisy ... lubię je
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monic 18:30, 16 lut 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Śliczne te żurawki, Gabrysiu. Ja też je lubię i choć niemal nie pokazuję, to mam już b.dużą kolekcję. Nie martw się zimowym brakiem urody tych roślinek. One szybko na wiosnę narastają i pięknieją z każdym dniem
____________________
mój ogród Monika
popcorn 21:15, 16 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gabi ja sobie myślę, że lepsze te rozpłaszczone żurawki niż nic. Z takich płaskich na wiosnę szybko urosną nowe listki, te płaskie się podniosą i będzie coś widać. A takie funkie ładne są dopiero od maja, a wcześniej nic, w ziemi siedzą...
Ps ja też na południe od Warszawy
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 17:06, 22 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabi, pozdrawiam. I trzymam kciuki za skrzynię ziół. Ale będziesz mieć zapach blisko wnętrz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 08:19, 23 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabi, to było migiem tym razem, bo terminy mnie goniły. Jeszcze będę nieraz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 08:43, 23 lut 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 13:34, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Dziękuję wszystkim zaglądającym do mojego trochę zaniedbanego wątku.

Wiosna idzie, wszyscy myślą, co by tu zrobić w ogrodzie, ja też. Zapowiadałam zmiany już jesienią, nie wiem ile się uda zrealizować, ale projekt mam:




Jak Wam się podoba nowy pomysł na miniaturowy ogródek?

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies