Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miniaturowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Miniaturowy ogródek

GabiK 23:11, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko, ściana stalowa. Cena niestety wysoka.
W tym roku będą rośliny i lustro, ściana zostanie na potem.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Madzenka 23:12, 23 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No wlasnie u mnie bowl zmieści sie na stół bo ma 200 cm i jest ciężki dębowy i do tego taka nowoczesna donica z kwiatami sezonowymi, cacuszko
Wlaśnie chodzi mi o kolor fuksjowy donic, fajny jest , bo jest kontrowersyjny, ja mam dom w bieli i graficie/czerni oraz i ostre kolory w dodatkach: pomarańcz, zieleń i może być fuksja
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:15, 23 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ojej ściana stalowa to moje marzenie, ale gotowe są w strasznych cenach. Myślałam, ze murowna z kaskadą wodną będzie tańsza a tu niespodzianka. Jak znajdziesz coś fajnego w normalnej cenie to daj mi znać.
Jako alternatywę mam wielką kulę stalową , na kwadratowej podstawie i obwiedzioną bukszpanami
Chyba powklejam zdjęcia i zrobimy głosowanie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 23:16, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Noemi, donice będą duże. Chcę uzyskać wrażenie przechodzenia ogrodu do domu. Taras jest wielki, trzeba go trochę uprzytulnić. Taras zajmuje 1/3 ogródka. Donice mają mieć 60-80 cm szerokości i prawie 4 długości.

Zaczynam od roślin, chcę, żeby żywopłot już rósł. A potem zobaczę, na co starczy.

Mam nadzieję, że konstrukcję pod lustro da się zrobić.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 23:23, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Marzenko, spójrz na stronę 39, tam jest kolor donicy i wnętrze salonu. Donice są też wcześniej.

Nie wiem, jaką rozsądną cenę masz na myśli. Ja chcę ścianę na wymiar, to wychodzi cena jak za egzotyczne wakacje dla 2 osób. Dlatego w tym roku odpada.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
noemi 23:29, 23 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Też mam nadzieję... na pewno się da , tylko trzeba będzie popytać, kto bym mógł to zrobić... będę się przypominać, jak uda Ci się coś ustalić... nie wiem gdzie u mnie by mogło być takie lustro, ale optycznie by to zwiększyło naszą przestrzeń
.... i te donice ... fajny pomysł... okna masz takie duże będzie widać je z domu ojej fajowo
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 23:30, 23 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabi no właśnie taką samą dostałam wycene.... Dlatego zastanawiam się czy nie kupić kuli bo cena ta sama a niespodzianek nie będzie. Ale podyskutujemy na moim wątku
Donica fuksjowa piękna. Chyba musze taki kolor u siebie wprowadzić. Niesamowicie pasuje do wnętrza, rzeczywiście ogród wchodzi do domu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 23:58, 23 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ty masz miejsce na kulę, ja chcę ścianę, żeby więcej roślin weszło.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
GabiK 00:00, 24 lut 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Jak zaczęłam szukać różowych donic, to nie sądziłam, że tak pasujące się znajdą. Akurat jedyny kolor "kolorowy", który robią, to fuksja dla mnie.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Madzenka 06:23, 24 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pomyśę o tej fuksji o by mi z grafitem w ogrodzie zimowym konweniowała
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies