Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 22:46, 24 kwi 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Gabrielo, Bożenko, ta morela jeszcze nie owocowała, choć kwitła skromnie ubiegłego roku, sama ciekawa jestem, czy wyda owoce obecnie...

Aniu, Basiu - mam zamiar jeszcze dosadzić trochę roślin, czekam ( na razie nie pokazuję ) jak te, które posadziłam zaczną sie rozwijać...

Bogdziu, oczywiście, nie chcę zasłaniać całkiem muru, ma być tylko tłem dla roślin...

Agania, ta biała magnolia to chyba jednak jakaś gwiaździsta, ale trudno mi teraz określić odmianę...

Zbysiu, to pewnie masz Susan, myślę, że moja tak właśnie sie nazywa

zaczynają kwitnąć wiśnia


pigwowiec


mahonia
____________________
marzena O....!
babka 00:04, 25 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
marzena napisał(a)

zaczynają kwitnąć wiśnia



mahonia


Cudowne klimaty !

A piesio kulturalny, chodzi jak należy - po ścieżkach
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
barbara_kraj... 01:19, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Pigwowiec kwieciem obficie obsypany, wspaniały!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Agania 21:40, 25 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
Widoki wiosenne Marzenko są zachwycające, ciekawa jestem twojej morelki i jej owocowowania, z własnego doświadczenia wiem, że morele i brzoskwinie kwitną na różowo, więc proszę Cię daj znać, jak coś się urodzi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
marzena 22:34, 25 kwi 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ola, no czasem chodzi po ścieżkach
Basiu, pigwowiec dostosował się do kwitnących niedaleko drzew
Agania, dam znać, też jestem tym zainteresowana

widoki na początki kwitnienia drzew owocowych na sąsiednich górkach, no u mnie też widać wiosnę...


rzut okiem na powstającą rabatę 'ang' pod murem, ciekawa jestem bardzo co z tego będzie...


i mój tamtegoroczny nabytek - pragnia syberyjska, roślina okrywowa, właśnie kwitnie, przeżyły 4 szt, mam nadzieję, że zadarni mi troche miejsca pod sosną...

____________________
marzena O....!
mira 23:02, 25 kwi 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
U Ciebie choc można liczyć na zdjęcia, mi się jakoś nie chce..
Piękna ta zieleń no i zerkam na taras i czekam na jakąś bliższą odsłonę, a rabaty pod murem też jestem ciekawa, co tam w końcu posadziłaś?
Ja dzisiaj na mojej bylinowej trochę podziałałam czyli wyplewiona, astry podzielone i przesadzone i inne mniejsze, ale jak wielka kupa byliny urośnie i trzeba to wykopać to jest wyczyn uff

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 23:07, 25 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pigwowiec piękny i wielki a widoki jak zawsze zachwycajace. pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 11:50, 26 kwi 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11182
Marzenko - najbardziej lubię widoki ogrodu z górkami w tle. Pięknie. Jeszcze raz zapytam o magnolię bo mnie to nurtuje. Masz metkę ze to Susan? W Google piszą że kwiat ma 6 płatków. A widzę że u Ciebie i mnie jest ich więcej.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Dorotka 19:02, 26 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Marzenko, widziałam u Ciebie słup obrośniety czymś...no właśnie CZYM?? Moja znajmoa ma problem ponieważ mataki słup na przedogródku i chce po nim cos puścic i nie wie co się nada na miejsce bardzo nasłonecznione??
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
monteverde 19:19, 26 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To będziemy czekać na efekt końcowy Marzenko dużo masz owoców z tak pokaźnego pigwowca? pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies