Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

marzena 23:12, 31 maj 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Jankosia, właśnie nie mam leżaka...nie mam prawie czasu aby usiąść na ławeczce... do widoków już przywykłam i często dopiero widzę na swoich fotkach, że rzeczywiście jest fajnie...
a złotokap jest niemłody, ma chyba ponad 12 lat, ostro przycinałam i nie rośnie zbyt wielki ( właśnie nie chciałam aby zasłaniał mi te widoki...)

Bożenko, no lubię bluszcze i dlatego wszędzie je sadzę ( rosną jak głupie...)
dzięki
____________________
marzena O....!
barbara_kraj... 01:04, 01 cze 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
marzena napisał(a)
no, w końcu kwitną ( z ociąganiem) moje rh...

i z bliska



Czy to 'Percy Wiseman'?
A w ogóle o widok nieziemski masz.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Milka 15:13, 01 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko, cudownie złotokap mnie kusi, ale u mnie wnuki wszystko biorą i się ciut boję, ale chęć jest rodki zachwycają, tworzysz piękną aleję do spacerów, a są plany na kolejne i dobrze, masz potencjał do wykorzystania, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zbigniew_gazda 21:15, 01 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Marzenko u nas może roślinki wcześniej kwitną ale takich widoków w życiu mieć nie będziemy. Miałem złotokap ale przemarzał co zimę i się pozbyłem. Tak wypatruję w jakim miejscu masz posadzone azalie wielkokwiatowe. Czy to pełne słońce czy półcień.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
07_Rene 21:26, 01 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Leżak koniecznie musisz kupić. Ja w ostatnią niedzielę pierwszy raz leżakowałam na swoim, ale że mnie zawsze nosi, to skończyło się jak zawsze.... na plewieniu Jednak nawet ten kwadrans z kawą na łonie natury, z rodziną... - bezcenne
Aleja rodkowa rewelacyjna.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
mira 23:05, 01 cze 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Alejka rh dorośleje i jest już imponująca. Plany zakupowe fajne. Lubię okolice Twojego stawku.
Czekam na angielską, widzę że liliowcami się zaczyna.

Masz dorodne brunery, może moja ma za mało słońca i rośnie w cieniu więc nie rośnie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Agania 10:49, 02 cze 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ach, jak ja lubię do ciebie zaglądać, ale nie tylko do widoczków mnie ciągnie, do Twojej wiosny, bluszczy, labka...jeszcze nie widziałam Twojej aleji rododendronowej, piękna, a azalia to prawdziwe cudo, może pamiętasz jej nazwę, ta kremowa...i jeszcze jestem ciekawa zapowiedzi angielskiej
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 23:25, 03 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Wszystko boskie! Czasami nie mogę uwierzyć że są naprawdę tacy szczęściarze z TAKIMI widokami... Ech... Pięknie. Na twoim miejscu postawiłabym leżak na środku i po prostu się gapiła


Też bym tak zrobiła. Pięknie. Złotokapu zazdroszczę , miałam ale przez 5 lat nie urósł nawet o cm więc wywaliłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 23:44, 03 cze 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Basiu, nie wiem, co to za rh...one były kupowane dawno, etykiety sie nie zachowały...

Irenko, miałam 3 złotokapy koło siebie, jeden padł w ubiegłym roku...a trujacych roślin to mamy jednak trochę w ogrodach, no, już planuję nowe nasadzenia rh, pzreniosę w inne miejsce 4 krzewy i rh będą sie nieźle prezentować w tym zaplanowanym miejscu ( jak podrosną...)

Zbysiu, o złotokapie już napisałam, też mi padł jeden... a te obecne azalie są w takim szeregu z rh od strony wsch ogrodu z tym, że z tyłu mają iglaki obecnie już spore ( sosny i jodły)

Rene Bogdzia też to popiera no, chyba macie rację z tym leżaczkiem trzeba kupić !

Mira, dobrze spostrzegłaś, że ta moja ang zaczyna sie z jednej strony liliowcami, czekam jeszcze z jej fotkami jak będzie bardziej kwitnąca ( choć niektore już pzrekwitają)i ładniejsza... brunery nawet sie udały, ale muszę bardzo podsypywać je kulkami, bo ślimaki je lubią...

Agania to miło, ze nie tylko widoczki Cię u mnie 'kręcą' ta kremowa azalia to Toucan, akurat mam tę jej nazwę zapisaną

no, niedługo rh bedą przekwitać, jeszcze pewnie ostatnie fotki


____________________
marzena O....!
marzena 23:51, 03 cze 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
i taki obrazek z kotką


oraz trochę misz-masz na rabacie zachodniej - wiele roślin szykuje sie do kwitnienia, ale jeszcze muszę poczekać...u mnie wszystko rozwija sie później...
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies