Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

07_Rene 15:36, 19 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Wypasione ostróżki masz Kolorowo u Ciebie, ślicznie.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Joku 20:37, 19 cze 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Bardzo ładnie i kolorowo. Lubię takie ogrody. Świetnie wyglądają róże w kole z bukszpanu. Wszystkie zdrowe, zadbane. Mimochodem przychodzą mi na myśl widywane kiedyś tu i ówdzie podobne rabaty, gdzie w środku smętnie ledwo, ledwo widoczne kwitły rzadko posadzone kwiaty. Najczęściej w miejscach tzw publicznych. U ciebie widać że takie kompozycje mogą wyglądać o niebo lepiej.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
marzena 22:43, 29 cze 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Agnieszko, Rene, Joku, dzięki czekam na następne kwitnące
rośliny...

a tymczasem rabaty od strony wschodniej...hortensje pnące, runianka, bukszpany, żurawki



bluszcz i hosty...



schody...(będzie renowacja)
____________________
marzena O....!
07_Rene 23:25, 29 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Chyba Cię przyciągłam myślami Pokaż rabatę angielską...

A bluszcz lepiej rośnie po cięciu? - kiedyś spotkałam sie z taką opinią. U mnie jakoś nie może sie zabrać. Myślę jak go tu pobudzić
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
AgnieszkaW 06:50, 30 cze 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Magiczne obrazki wschodniej strony...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
zbigniew_gazda 07:15, 30 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Marzenko kipi roślinność. A jak to jest u Ciebie ze stronami Świata? Góry masz od Wschodu a schodu od Północy? I renowacja schodów na czym polega? Też mam do naprawy schody betonowe od tarasu i myślę je obłożyć kostką.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
marzena 23:47, 30 cze 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
ta wschodnia strona zarośnięta bluszczem makabrycznie...dzisiaj z sekatorem wycinałam bluszcz ( 2 taczki na kompost, w końcu trochę muru musi być widać...

Rene, pewnie i rośnie po cięciu lepiej, ale najpierw musi sie zadomowić, początki są trudne...chcę od 2 lat zamiast trawy na piwniczce od strony pn posadzić bluszcz i moje próby ( w tym miejscu) spełzają na niczym, ale chyba wiem w czym rzecz- jest tam zbyt cienka warstwa gleby i za szybko sie przesusza ( mimo tego położenia od pn)

Agnieszko właśnie dzisiaj trochę przycięłam ...

Zbysiu, góry mam od południa, te pokazane schody wejściowe do domu są od wschodu, renowacja będzie polegać na pokryciu ich i tego mini tarasu betonowego piaskowcem ( nie płytkami) podobnym do murku...
mam jeszcze inne schody położone od pn też zarośnięte, ostatnio je też pokazałam...

Rene, no pokazuję tę moją ang - chyba za często
to dzisiejsze fotki
____________________
marzena O....!
an_tre 23:59, 30 cze 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
marzena napisał(a)


Rene, no pokazuję tę moją ang - chyba za często
to dzisiejsze fotki
Marzenko jak coś jest piękne to nigdy nie dość pokazywania nie każdy może pochwalić się taką rabatą
pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 00:08, 01 lip 2015


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, no napracowałam się przy niej nieźle, staram się, jeszcze wiele roślin szykuje sie do kwitnięcia...ciesżę się, że się podoba, jednak stale mam trochę wątpliwości...
____________________
marzena O....!
an_tre 00:18, 01 lip 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
marzena napisał(a)
Ania, no napracowałam się przy niej nieźle, staram się, jeszcze wiele roślin szykuje sie do kwitnięcia...ciesżę się, że się podoba, jednak stale mam trochę wątpliwości...
intuicja ci podpowie co jeszcze zmienić ale każda kompozycja będzie świetnie wyglądała na tle tego muru
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies