Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

nika 12:35, 05 lip 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Kochani, serdecznie Wam dziękuję za odwiedziny i przemiłe komentarze
...a teraz po kolei
Diana - kochana moja doba niestety też zbyt krótka tabliczki co prawda zrobiłam.... ale krzesło wciąż nie może się doczekać i oczywiście nie mam nic przeciwko "zgapianiu" jeśli masz ochotę, to kopiuj ja się cieszę, że komuś jeszcze się to podoba, a nie tylko mnie
Aniu - nawet nie wiesz jak bardzo doceniam to, że nie tylko słuchasz
Ana - no weź przestań... bo się rumienię Pochwała z Twojej strony to dla mnie ogrooomny zaszczyt... Oczywiście, że znajdę czas po urlopie i trzymam Cię za słowo Tylko wiesz.... żebyś się nie rozczarowała... to tylko zdjęcia... sama wiesz, jak jest Dla klonika nie mam jeszcze miejsca... ale teraz już nie mam na to czasu... będę kombinować po urlopie... może mi podpowiesz Pierwszą tabliczkę chciałam zawiesić przy wejściu, ale M. strasznie protestuje, że nie będzie niszczył elewacji ... hihihi... Myślałam o tym, żeby powiesić ją na furtce... tylko się zastanawiam, jak długo tam powisi I koniecznie zrób swoim maluchom ogrodowy prysznic Ja też na początku tak jakoś niechętnie podeszłam do tematu... ale radość w oczach i dziki szał natychmiast rozwiał moje wątpliwości Już wiem, że naprawdę warto!!!
monitko - dziękuję pięknie to prawda... ja też mięknę na widok dziecięcych stópek
Gosiu - jeju... znowu się rumienię Dziękuję za przemiły komentarz Podrzucę M. Twój pomysł z kancelarią. Co do incydentu z teściem, to już za późno, żeby zgłosić... czasem żałuję, że od razu tego nie zrobiłam ale człowiek całe życie się uczy i teraz już nie będę taka pobłażliwa. No i także współczuję sąsiada... ja nie wiem, czemu ludzie potrafią być tak zawistni... ja nikomu nie zazdroszczę... wręcz się cieszę, jak coś powstaje, jak robi się piękniej... rozumiem dobrze, że nic nie przychodzi za darmo... ech... wyjeżdżamy teraz na urlop, ale na posterunku zostawiamy teściów
waska - no to trzymam kciuki, by kurier dotarł jak najszybciej zdjęcia nie oddają prawdziwej radości... zresztą zobaczysz sama
AniuK - witam Cię serdecznie Dziękuję za miłe opinie i cieszę się bardzo, że się ujawniłaś Sąsiadek "zazdroszczę"... to wielki skarb I mam nadzieję, że nie trafisz na takiego wariata, jak ja Pozdrawiam równie ciepło i zapraszam częściej

No i przyszedł czas na.... URLOP Znikam na dwa i pół tygodnia i już strasznie za Wami tęsknię!
Tymczasem czeka na nas HRVATSKA OBALA Do zobaczenia!


PS... Przepraszam Was bardzo mocno za to, że ostatnio do Was nie zaglądam. To dlatego, ze internet płata mi ostatnio figle Każda strona ładuje mi się godzinami, a większość zdjęć nie chce mi się w ogóle wgrać Obiecuję, że jak wrócę z urlopu, wyjaśnię problem z operatorem i wszystko u Was nadrobię. Wybaczycie mi???
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Ana 12:46, 05 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
no no no, ale wypoczniesz kochana!!! Łapcie sloneczko, wygrzewajcie kości i wracaj z nowymi silami

do zobaczenia po urlopie!!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Moniika 22:24, 21 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Oj! Wygrzewajcie sie wygrzewajcie bo tu u nas w kraju slabiutko zecslonkiem.... chyba ze ktoś przed kaloryferem lub kominkiem sie zdecyduje posiedzieć ... i nie zapowiada sie szybka zmiana.,. Takze wygrzejcie sie i opalcie pięknie!!! pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
nika 19:15, 29 lip 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Wszystko, co dobre szybko się kończy... i tak było i tym razem Już od tygodnia jestem w domu, ale tak jakoś ciężko mi było powrócić do codzienności Wena na ogród ulotniła się gdzieś wraz z wyjazdem i nie chce powrócić W ogrodzie nic do tej pory nie zrobiłam... nawet nie wyrwałam ani jednego chwasta... ale i też nie musiałam, bo po powrocie zastałam ogród w doskonałej kondycji, a chwastów mogłabym z lupą szukać i tak pewnie bym nie znalazła A to za sprawą mojej teściowej, która pod naszą nieobecność opiekowała się domem. Chyba muszę częściej wyjeżdżać, hihihi

Zaległości, które mam teraz na Ogrodowisku tylko mnie przerażają... nie mam pojęcia, kiedy i jak je nadrobić

Zarażona ogrodowiskowym wirusem nawet na urlopie biegałam z aparatem fotografując tamtejszą roślinność Przede wszystkim zachwyciły mnie oleandry, których fanką jestem zresztą od dawna. Rosły na każdym kroku, kwitły oszałamiająco w różnych kolorach, a rozmiary niektórych z nich były naprawdę imponujące! I trochę śmiać mi się chciało, że ja ze swoim biegam między piwnicą i tarasem, chucham i dmucham, a on ledwie raczył zakwitnąć w tym roku, a tam rosną jak szalone nawet jako bariera zieleni między pasami ruchliwych dróg, o które nikt jakoś specjalnie nie dba. Zresztą sami zobaczcie...







PS. Ana, Monika352 - dziękuję Wam bardzo za odwiedziny i życzenia udanego urlopu Było naprawdę super!
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
monitka 08:02, 30 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika fajnie że jesteś i wcale się nie dziwię że ciężko po takich widokach, zapachach, ciepełku wrócić do rzeczywistości No ale kochana ty tymi kilkoma zdjęciami się nie wywiniesz a gdzie zdjęcia lazurowej wody, he? i innych cudów. Pokazuj kochana
No i napisz gdzie byliście, co zobaczyliście, to był wypoczynek zorganizowany czy prywatna kwatera? My stoimy przed dylematem wyboru...urlop już niedługo a my w lesie z organizacją ...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Diana 08:09, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Nika witaj
no taka teściowa to skarb!
Widoki cudowne!!!! wspaniale że się nimi dzielisz !!! oleandry o matko boska.......cudowne.....
pisz gdzie byłaśkochaniutka
Ana 08:57, 30 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Jeszcze jeszcze jeszcze!!! Ależ widoki!!! Wypoczęta?

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
arcobaleno 10:07, 30 lip 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Ja też ostatnio na forum wpadam jak po ogień, najczęściej lece po zdjęciach aż mi się w oczach myli, no ale takich oleandrów to nie mogę bez komentarza zostawić ! Bajka po prostu! Raj dla oczu! Ja też na swojego chucham i dmucham a on jeszcze w pąkach stoi!
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Diana 00:07, 11 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Moniczka co tam u ciebie? wakacjujesz
pozdrawiam
motylla 14:00, 25 sie 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 588
Nowy tytuł? Pięknie!
Wskoczyłam się przywitać, nadrabiam czytanie z 1,5 miesiąca chyba
Buziaki!
____________________
Małgosia - Na okrągło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies