Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Diana 00:15, 01 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
nika napisał(a)
W przerwie między jednym szlifowaniem krzesła a drugim, zrobiłam sobie takie zawieszki...


Piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgapię jeśli mogę????????
takie cacko w przerwie między szlifowaniami?????czy twoja doba kochana ma więcej godzin niż moja?
Diana 00:17, 01 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
nika napisał(a)
Czasem do szczęścia tak niewiele potrzeba....
Trochę wody... i radość OGROOOOOMNA




tylko jedno przychodzi mi do głowy SZCZĘŚCIE
anna_studio 00:43, 01 lip 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ojej !!! Ile śliczności....i latarenki..., tabliczki..., prezenty...od teściowej...no,no, no..
czytając zrozumiałam...już ją kocham , a było ...już go kocham
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
anna_studio 00:44, 01 lip 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...słodka nóżka...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Ana 10:19, 02 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Nika, nie wiem od czego zacząć

Prace stanęły? Dziewczyno, ja na każdej focie widzę coś nowego, cały czas zmiany Rabaty są absolutnie cudne, rezerwuj czas po urlopie, bo teraz to ja już muszę przyjechać

I po kolei:

Konwalniki w zwirku bomba!!!

Chabrowa donica z zawartością przepiękna! podoba mi się przełamanie stonowanych kolorów tym głębokim chabrem bardzo

Synek przeslodki, chyba muszę przestać się bać dzieci i wody w ogrodzie Fantastyczne zdjęcia

klonik...WOW!!!! Gdzie będzie? Masz już miejsce? Ale masz fajna teściową


tabliczki!!!!! Aaaaa.....zgapiam! Świetna robota, pierwsza zawiśnie na drzwiach wejściowych czy furtce?

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 10:42, 02 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
nika napisał(a)
mira- większość osób z mojego otoczenia, które interesują się tymi mistrzostwami, obstawiała finał Niemcy - Hiszpania Ja, chyba trochę z przekory, chciałam by w finale spotkały się jednak inne drużyny... no i mam, co chciałam.... tyle tylko, że nie do końca... wolałam finał Portugalia - Niemcy.. hehe... no a teraz to już nie wiem, komu kibicować... chyba jednak Hiszpania
a Ty? komu jutro kibicujesz?


A ja też sobie wymarzyłam Niemcy-Portugalia...i klops...

a wczoraj kibicowalam Wlochom...i klops...

no ale ok, Hiszpanie grali jak nakręceni, należało im się to zwycięstwo patrząc na ich finalowe poczynania
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monitka 08:46, 03 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Nika no nie wiem co chwalić najpierw, wszytko śliczne i nowa rabata i hotensja i klonik i tabliczki

Ooo już wiem - najśliczniejszy synek i coś co mnie zawsze rozczula ...dziecięca stópka fajna fotka
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
malwes 22:45, 04 lip 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Nika,
Masz pięknego synka!

W ogródzie też jest bosko - już nawet nie wiem co chwalić. Podobnie jak u Boćka, chyba wszystkie zdjęcia musiałabym przecytować z ostatnich 20 stron, bo są przecudne.

Sąsiada współczuję - my mamy podobne klimaty w sensie zawiści ale nie do tego stopnia. Martwi mnie kaliber tych wybryków - zwłaszcza w temacie teścia. Ja bym zgłosiła na policję, jakby co, będzie dowód na to, że coś wcześniej się działo. Załóżcie kamerę. Wyślijcie mu pismo z dowolnej kancelarii prawnej, jako reprezentującej Was, że ostrzegacie, że jeśli jeszcze raz przekroczy granice waszej posesji, sprawa zakończy się w sądzie.

Ech, samo życie....
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
waska 22:57, 04 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Diana napisał(a)

Czasem do szczęścia tak niewiele potrzeba....
Trochę wody... i radość OGROOOOOMNA




tylko jedno przychodzi mi do głowy SZCZĘŚCIE


no to jeśli kurier jutro do mnie dotrze. to moje dziecko jutro oszaleje podobnie.
Już widzę jego minę i ten szał
to widac w oczkach na górze
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
AniaK 02:02, 05 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam Niko, tak sobie podglądałam po cichutku, a potem gdzieś mi umknął twój wątek, no tak bo tytuł zmieniony.
Kobieto-kawał dobrej roboty .Pięknie się u ciebie zrobiło.Plac zabaw wypasiony i jaki super pomocnik. Moje dzieci troszkę starsze i czasem trudno je do pomocy w ogrodzie zapędzić, ale tak bardzo ich nie zmuszam(czasem trzeba), bo sama w dzieciństwie tego nie lubiłam, a teraz sprawia to tyle przyjemności, może też im tak przyjdzie z czasem.

Sąsiada nie zazdroszczę, ja jeszcze nie mam nikogo bezpośrednio za płotem i z przerażeniem myślę, ze może się ktoś taki trafić.Dobrze, że mam niedalekie sąsiadki fajne.

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies