Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Ania_79 10:14, 16 kwi 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
A jeśli chodzi o lawendę- jestem umówiona z Panem, który prowadzi sprzedaż internetową , ale ze względu na koszty wysyłki kilkudziesięciu sztuk lawendy ( okazy 4-letnie, olbrzymie, w cenie 8 zł za sztukę) odbierzemy osobiście ( końcówka kwietnia/początek maja), wtedy zamelduję ,czy warto i wstawię zdjęcia. pozdrawiam
____________________
Ania
monteverde 02:27, 17 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Basiaw napisał(a)
Dzięki Tinka, mam nadzieję, że róże się przyjmą i będą zdrowo rosły.

Co do lawendy, to spora ilośc kupowałam w ubiegłym roku u tego pana:
http://allegro.pl/sklep/5397695_sklep-ogrodniczy-pietrzykowscy

Piękne sadzonki, nie tylko lawendy ale i innych bylin. Akurat w tej chwili nie wystawia lawendy, ale może napisz z zapytaniem, czy będzie sprzedawał?

właśnie czekam na dostawę od niego jak przyjdzie pokażę zdjęcia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 02:28, 17 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ania_79 napisał(a)
Witam wszystkich, z czystym sumieniem mogę polecić użytkownika gramonik (allegro), w ubiegłym roku zamawiałam u niego duże ilości hortensji, przemiły człowiek (ilość była taka, że mąż pojechał po towar i miał przyjemność poznać go osobiście, stąd taka refleksja ) i ma rewelacyjne ceny.Polecam!

a możesz dać linki na tych Panów?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 07:51, 17 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, pierwszy raz zamawiałaś u tego sprzedającego czy kolejny? Ja kupowałam w dwóch dostawach w ubiegłym roku, głównie dużo jeżówki i lawendy, ale i inne byliny, wszystko ładnie się juz obudziło i wypuszcza listki.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ania_79 12:43, 17 kwi 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
oczywiście - oto link do jednej z aukcji gramonika http://allegro.pl/trzmielina-emerald-n-gold-za-4szt-12zl-i2274160483.html; a link do lawendy doślę.
Potwierdzam- szkółka floribunda.pl ma przepiękne róże- właśnie odebrałam paczkę, oprócz sporego wyboru, świetnych cen i przemiłego kontaktu ze strony obsługi sklepu, duży plus za darmową przesyłkę przy zamówieniu powyżej 250 zł oraz za miły gratis w postaci darmowej róży. Jeśli chodzi o same rośliny- świetnie zabezpieczone , bardzo rozbudowany system korzeniowy, rewelacja.
____________________
Ania
Tinka 09:24, 18 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Jakie to miłe,że niektóre firmy nagradzają swoich klientów.Ja nie miałam tyle szczęścia.Zamówiłam towar na ponad 500 zł i nie otrzymałam nawet najmniejszej roślinki gratis.W drugiej firmie na 350 zł i też zero....
Natomiast w trzeciej,gdzie zamówiłam towaru na 100zł przesyłkę miałam gratis i dostałam jeszcze gratisa.Jaki z tego morał???
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Ania_79 10:07, 18 kwi 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Tinka, Oj, bardzo miłe, zwłaszcza że roślinki cudne. Zamawiałam róże dla siebie i siostry, siostra też zachwycona, więc to nie tylko moja subiektywna ocena Co do tego morału- lepiej nie kończyć)))) , bo idąc tym tropem za chwilę stwierdzimy " zamów za złotówkę- dostaniesz 2 gratisy", ale żarty na bok. Tak czy siak uważam, że uczciwych, fajnych sprzedawców trzeba nagradzać, a czy reklama na ogrodowisku to nie najwyższa nagroda?
____________________
Ania
monteverde 10:51, 18 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Basiaw napisał(a)
Aniu, pierwszy raz zamawiałaś u tego sprzedającego czy kolejny? Ja kupowałam w dwóch dostawach w ubiegłym roku, głównie dużo jeżówki i lawendy, ale i inne byliny, wszystko ładnie się juz obudziło i wypuszcza listki.

może z jakieś 2 lata temu, ale nie w takiej ilości jak teraz a link do gramonika nie istnieje już co do gratisów macie rację, potwierdzam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 12:49, 19 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
dzisiejsza przesyłka od Pietrzykowskiego tak wyglądają po rozpakowaniu były pięknie zapakowane, nawodnione wszystko musiałam rozpakować a było tego 3 warstwy i wszystkie są w b. dobrym stanie, teraz muszę to wszystko wsadzić do ziemi
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Basiaw 14:44, 19 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Jakbym swoja paczkę widziała Dodatkowa izolacja słomą też była?
Widzę kilka roślin, które tez kupowałam, m.in. szałwię z tymi omszonymi listkami. Pięknie przezimowała i to, co już się pokazało nad ziemią podobnej wielkości jak w Twojej Aniu przesyłce.
Jeśli uznam, że potrzebuję jakiś bylin, to tylko u pana Pietrzykowskiego.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies