Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Tinka 00:21, 12 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Obiecane zdjęcia roślin,zamówionych w sklepie ,,Florini''

____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 00:52, 12 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
no bardzo fajnie Tinko, ale Florini znamy nie od dziś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 07:51, 12 kwi 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)
Muszę zareklamować faceta od którego kupiłam 20 roślin, nie dość ,że paczka przyszła super zapakowana, roślinki ślicznie zabezpieczone, to jeszcze paczka mi przeleżała na poczcie 3 dni, bo nie widziałam zawiadomienia, zaplątało się w korespondencji, jak odebrałam i otworzyłam roślinki wyglądały jakby dopiero włożone.Facet sprzedaje na allegro, teraz ma przerwę, swoje rośliny, z tego co zauważyłam jest tak jak my pasjonatem ogrodu ma kolekcjonerskie rośliny, nie sprzedaje drogo,sprzedaje tylko te których ma za dużo marekpodstolec taki ma nick na allegro, zapamiętajcie i jak będziecie chcieli do niego jak w dym bo warto , miłego dnia wszystkim idę do ogrodu

Też od niego kupowałam i nawet już gdzieś napisałam, że dostałam więcej niż zamawiałam, a sadzonki naprawdę super okazy Najlepszy sprzedawca bylin przez internet.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tinka 07:59, 12 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
asc napisał(a)

Muszę zareklamować faceta od którego kupiłam 20 roślin, nie dość ,że paczka przyszła super zapakowana, roślinki ślicznie zabezpieczone, to jeszcze paczka mi przeleżała na poczcie 3 dni, bo nie widziałam zawiadomienia, zaplątało się w korespondencji, jak odebrałam i otworzyłam roślinki wyglądały jakby dopiero włożone.Facet sprzedaje na allegro, teraz ma przerwę, swoje rośliny, z tego co zauważyłam jest tak jak my pasjonatem ogrodu ma kolekcjonerskie rośliny, nie sprzedaje drogo,sprzedaje tylko te których ma za dużo marekpodstolec taki ma nick na allegro, zapamiętajcie i jak będziecie chcieli do niego jak w dym bo warto , miłego dnia wszystkim idę do ogrodu

Też od niego kupowałam i nawet już gdzieś napisałam, że dostałam więcej niż zamawiałam, a sadzonki naprawdę super okazy Najlepszy sprzedawca bylin przez interne


O...To Ty Aniu masz specjalne względy,bo ja dostałam wszystko zgodnie z zamówieniem.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 08:01, 12 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
no bardzo fajnie Tinko, ale Florini znamy nie od dziś


Wiem,wiem,to dzięki Wam znalazłam fajny sklep.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 18:08, 12 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Odebrałam dzisiaj przesyłkę z różami ze sklepu www.floribunda.pl i muszę go pochwalić.
Róże wyglądają zdrowo, żywotnie, korzenie wilgotne, jakby umazane w błotku, niczym nie odbiegają od dostawy z Rosarium. Do tego każda sadzonka wielopędowa, naprawdę "zgrabna". Duże zaskoczenie to gratis, kupiłam tylko 5 róż, 3 kanadyjskie William Baffin i dwie Bordure Rose a godatkowo dostałam jedną France LIbre.
Jednocześnie zamaiwłam róze dla mojej mamy, tez dziś odebrała, 6 sztuk kanadyjek jak ja i dwie pnące białe Iceberg i gratis Mama dostała różę Bordure Rose.
Dodatkowym plusem jest dobry i szybki kontakt i cierpliwość pana właściciela szkółki do odpowiadania na męczące pytania
____________________
Nasz mały, zielony świat
Tinka 13:49, 13 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Basiaw napisał(a)
Odebrałam dzisiaj przesyłkę z różami ze sklepu www.floribunda.pl i muszę go pochwalić.
Róże wyglądają zdrowo, żywotnie, korzenie wilgotne, jakby umazane w błotku, niczym nie odbiegają od dostawy z Rosarium. Do tego każda sadzonka wielopędowa, naprawdę "zgrabna". Duże zaskoczenie to gratis, kupiłam tylko 5 róż, 3 kanadyjskie William Baffin i dwie Bordure Rose a godatkowo dostałam jedną France LIbre.
Jednocześnie zamaiwłam róze dla mojej mamy, tez dziś odebrała, 6 sztuk kanadyjek jak ja i dwie pnące białe Iceberg i gratis Mama dostała różę Bordure Rose.
Dodatkowym plusem jest dobry i szybki kontakt i cierpliwość pana właściciela szkółki do odpowiadania na męczące pytania

Piękne,życzę aby cudownie ozdobiły Twój ogród
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 13:52, 13 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Kochani chcę zamówić lawendę,ale chciałabym sprawdzonego sprzedawcę.Może ktoś zarekomenduje takiego,będę wdzięczna.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 16:20, 13 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dzięki Tinka, mam nadzieję, że róże się przyjmą i będą zdrowo rosły.

Co do lawendy, to spora ilośc kupowałam w ubiegłym roku u tego pana:
http://allegro.pl/sklep/5397695_sklep-ogrodniczy-pietrzykowscy

Piękne sadzonki, nie tylko lawendy ale i innych bylin. Akurat w tej chwili nie wystawia lawendy, ale może napisz z zapytaniem, czy będzie sprzedawał?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ania_79 10:09, 16 kwi 2012

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Witam wszystkich, z czystym sumieniem mogę polecić użytkownika gramonik (allegro), w ubiegłym roku zamawiałam u niego duże ilości hortensji, przemiły człowiek (ilość była taka, że mąż pojechał po towar i miał przyjemność poznać go osobiście, stąd taka refleksja ) i ma rewelacyjne ceny.Polecam!
____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies