Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

monteverde 13:32, 05 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to już Wam mogę powiedzieć,że śrubki rdzewieją, przez zimę stały u mnie w ogrodzie i są pokryte rdzą
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 16:37, 05 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
popcarol napisał(a)
Wiesz Tinko, za 2 lata możemy porozmawiać Trudno powiedzieć ile przetrwają. To są rurki stalowe ocynkowane i pomalowane proszkowo. Śruby wyglądają na nierdzewne, ale nie znam się na tym na tyle... zobaczymy Na razie składam 4tą sztukę...

Jak się rozpadną zainwestuję w te spawane z pełnej stali - tyle że te kosztowały 1/4 ich ceny...
No i tamte wcale ładne nie były...


Życzę Tobie Karolinko,aby służyły Ci baaaardzo długo.Pozdrawiam
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
popcorn 09:54, 06 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, Tinko!
Mój M mówi że śrubki z nierdzewki - zobaczymy czy mimo to zardzewieją Rozkładać ich z powrotem znowu nie zamierzam, ale liczę że fasola będzie na nich się ładnie prezentować
____________________
Mój nowy ogródek
monteverde 11:35, 06 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Muszę zareklamować faceta od którego kupiłam 20 roślin, nie dość ,że paczka przyszła super zapakowana, roślinki ślicznie zabezpieczone, to jeszcze paczka mi przeleżała na poczcie 3 dni, bo nie widziałam zawiadomienia, zaplątało się w korespondencji, jak odebrałam i otworzyłam roślinki wyglądały jakby dopiero włożone.Facet sprzedaje na allegro, teraz ma przerwę, swoje rośliny, z tego co zauważyłam jest tak jak my pasjonatem ogrodu ma kolekcjonerskie rośliny, nie sprzedaje drogo,sprzedaje tylko te których ma za dużo marekpodstolec taki ma nick na allegro, zapamiętajcie i jak będziecie chcieli do niego jak w dym bo warto , miłego dnia wszystkim idę do ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 20:39, 06 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
monteverde napisał(a)
Muszę zareklamować faceta od którego kupiłam 20 roślin, nie dość ,że paczka przyszła super zapakowana, roślinki ślicznie zabezpieczone, to jeszcze paczka mi przeleżała na poczcie 3 dni, bo nie widziałam zawiadomienia, zaplątało się w korespondencji, jak odebrałam i otworzyłam roślinki wyglądały jakby dopiero włożone.Facet sprzedaje na allegro, teraz ma przerwę, swoje rośliny, z tego co zauważyłam jest tak jak my pasjonatem ogrodu ma kolekcjonerskie rośliny, nie sprzedaje drogo,sprzedaje tylko te których ma za dużo marekpodstolec taki ma nick na allegro, zapamiętajcie i jak będziecie chcieli do niego jak w dym bo warto , miłego dnia wszystkim idę do ogrodu


Jak będziesz miała wolną chwilę,to proszę o wstawienie zdjęć tych roślinek.Ja dziś dostałam paczkę,ale prawdę mówiąc jeszcze jej nie rozpakowywałam(brak czasu,a może strach...)).Mam nadzieję,że tym razem się nie zawiodę.Jutro rozpakuje,wstawię zdjęcia i zobaczymy
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 14:43, 07 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Niestety Tinko nie zrobiłam zdjęcia, bo roślinki trzeba szybko rozpakować tym bardziej ,że na poczcie paczka przeleżała 3 dni, uwierz mi na słowo ale mam inne zdjęcie i innej paczki też super przyszła zapakowanapo zdjęciu folii wokół każdej roślinki była gazeta porządnie namoczona wodą no i oczywiście gratis paczka była dostarczona przez kuriera
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tinka 19:41, 10 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Mogę z czystym sercem polecić sklep ogrodniczy,,Florini''.Otrzymałam roślinki w bardzo dobrym stanie,ładnie zapakowane,opisane.Do tego dostałam kupon rabatowy przy kolejnym zakupie.
Zdjęcia dołącze w wolnej chwili.
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
monteverde 20:30, 10 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
butterfly 14:45, 11 kwi 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
No to jak tu wszyscy tak chwalą to ja też

Zamówiłam u nich www.fuchsiahybrida.pl hortensje
każda zapakowana w oddzielny plastik aby nic się nie połamało


Wszystkie oznaczone.

Minus ten, że brak rabatu...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
abiko 15:40, 11 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ale sadzonki super i nie będziesz miała problemu. Wiem, bo jestem stalą klientką I mogę polecić.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies