Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

popcorn 07:23, 04 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
monteverde napisał(a)
takie kupowałam w Lidlu po nie całe 30 zl


Aniu te pergole mają wysokość 194 cm, te z Lidla były max 120 cm wysokie -chciałam wyższe pod fasolę.
Wczoraj przyszły, idę rozpakowywać paczkę
Strona działa.
____________________
Mój nowy ogródek
Basiaw 08:13, 04 kwi 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Karolina, jak tam po złozeniu pergoli?
Widziałam takie na allegro i w komentzrzach ktoś się skarżył, że po złożeniu są niższe, bo wysokosć 194 jest całosciowa, razem z tym, co idzie w ziemię. Czy tak jest rzeczywiście?

W ostatnim numerze Ogrodów trafiłam na reklamę takiej szkółki róż:
http://www.floribunda.pl/

Atrakcyjne ceny, wybór nie taki mały, znacie tę szkółkę?
____________________
Nasz mały, zielony świat
popcorn 09:54, 04 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hej Basiu!
Uff, złożyłam jedną...
Nie kupowałam przez allegro, tylko prosto w tej firmie - mają taniej. W sumie chyba warte swojej ceny - drogie nie były... ale na pewno dłużej posłyżułyby takie z pełnych prętów i zrobione w całości - nie z rurek skręcanych jak te... no ale nie znalazłam nikogo kto by się na miejscu podjął ich zrobienia nie w kosmicznej cenie - za 6 szt gość zawołał 1200 zł...
Te nie są nadzwyczajnie stabilne - dość lekkie. Wiadomo że 194 cm to długość całkowita. Mogliby podkreślić, że po wbiciu w ziemię będą niższe, ale to w sumie logiczne.
Po wbiciu w ziemię będą pewnie mojego wzrostu lub nieco wyższe - ale zadawałam sobie z tego sprawę. Cóż, mam nadzieję nie rozsypią się zbyt szybko... na pewno lepsze niż kije bambusowe które miałam rok temu pod pnącą fasolę




____________________
Mój nowy ogródek
abiko 10:13, 04 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Popcarol, pal sześć pergolę ale lustro cudne!
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
popcorn 10:20, 04 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Agnieszko -
myślę że po wbiciu ich w ziemię nie będzie źle
____________________
Mój nowy ogródek
abiko 10:51, 04 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
popcarol napisał(a)
Agnieszko -
myślę że po wbiciu ich w ziemię nie będzie źle


nie, nie, chodziło mi o lustro Pergola będzie super aby tylko wytrzymała
Mnie lustro z kolorem ściany wpadło w oko Fajny kolor...taki mój.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
popcorn 11:18, 04 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Agnieszko odnośnie lustra był
Pergol jest 6, kiedy ja je poskładam
____________________
Mój nowy ogródek
Tinka 08:22, 05 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
GabiK napisał(a)
Tinka, pod tym "pacz" Sebka link działa. Tutaj często linki nie chcą wchodzić bezpośrednio z linka. Wpisz normalnie ręcznie www.kelag.pl, otwiera się bez przeszkód.




Dziękuje
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 08:37, 05 kwi 2012


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
popcarol napisał(a)
Hej Basiu!
Uff, złożyłam jedną...
Nie kupowałam przez allegro, tylko prosto w tej firmie - mają taniej. W sumie chyba warte swojej ceny - drogie nie były... ale na pewno dłużej posłyżułyby takie z pełnych prętów i zrobione w całości - nie z rurek skręcanych jak te... no ale nie znalazłam nikogo kto by się na miejscu podjął ich zrobienia nie w kosmicznej cenie - za 6 szt gość zawołał 1200 zł...
Te nie są nadzwyczajnie stabilne - dość lekkie. Wiadomo że 194 cm to długość całkowita. Mogliby podkreślić, że po wbiciu w ziemię będą niższe, ale to w sumie logiczne.
Po wbiciu w ziemię będą pewnie mojego wzrostu lub nieco wyższe - ale zadawałam sobie z tego sprawę. Cóż, mam nadzieję nie rozsypią się zbyt szybko... na pewno lepsze niż kije bambusowe które miałam rok temu pod pnącą fasolę






Wizualnie prezentuje się niczego sobie,ale ciekawa jestem jaka to jakość,za tak małe pieniądze...
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
popcorn 09:38, 05 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiesz Tinko, za 2 lata możemy porozmawiać Trudno powiedzieć ile przetrwają. To są rurki stalowe ocynkowane i pomalowane proszkowo. Śruby wyglądają na nierdzewne, ale nie znam się na tym na tyle... zobaczymy Na razie składam 4tą sztukę...

Jak się rozpadną zainwestuję w te spawane z pełnej stali - tyle że te kosztowały 1/4 ich ceny...
No i tamte wcale ładne nie były...
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies