Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zakupy przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakupy przez internet

Basia_1987 10:30, 08 maj 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Czy ktoś wie gdzie można kupić bukszpana drobnolistnego odmiana Rococo?Przewertowałam sporo sklepów internetowych i nigdzie nie ma. Znalazłam u Kurowskich ,ale oni nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej ale chodzi mi o tę odmianę- http://www.kurowski.pl/pl/katalog.php?action=4&roslina=950&nazwy=2
____________________
" Baśniowy" ogród
nebel 14:37, 08 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Alicjo, tak jak obiecałam. Mam nadzieję, ze znajdziesz tę informację
Swoje trawy i nie tylko kupiłam w "MojSklepOgrodniczy". Rośliny przychodzą bardzo dobrze zabezpieczone, podlane. I co najważniejsze, bez chwastów.Czekam od nich na jeszcze dwie przesyłki, więc jak dotrą do mnie zrobię parę zdjęć, aby pokazać.
____________________
Ogród Nebel
AlicyaLK 14:44, 08 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
nebel napisał(a)
Alicjo, tak jak obiecałam. Mam nadzieję, ze znajdziesz tę informację
Swoje trawy i nie tylko kupiłam w "MojSklepOgrodniczy". Rośliny przychodzą bardzo dobrze zabezpieczone, podlane. I co najważniejsze, bez chwastów.Czekam od nich na jeszcze dwie przesyłki, więc jak dotrą do mnie zrobię parę zdjęć, aby pokazać.


Dziękuję
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
monitka 10:17, 14 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Czy przeglądając oferty szkółek nie natknął się ktoś z was na derenia ivory halo? U nas nie do zdobycia a w necie też nie znalazłam...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Tinka 21:28, 14 maj 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
To moje internetowe zakupy u Państwa Cieszyńskich
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 21:34, 14 maj 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Rosliny zostały starannie zapakowane i dotarły w bardzo dobrej kondycji
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 21:39, 14 maj 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
To zakupy z firmy ,,Wrzos''
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Tinka 21:43, 14 maj 2013


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Niepokoi mnie wygląd hebe.Proszę o ocenę,czy to normalne zjawisko to brazowienie?
Napisałam z zapytaniem do firmy i powiedziano,ze w razie problemów mam się z nimi skontaktować
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Basiaw 08:05, 15 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Tinko, widzę, ze w ostatnich dniach odebrałyśmy przesyłki z tych samych szkółek
Od Cieszyńskich brałam pelargonie, fuksje, trochę bylin.
Byliny maleńkie, ale zdrowe, pelargonie też całkiem w porządku, ale fuksje maleńkie i przez przetrzymanie przez firmę kurierską ucierpiały, miały dużo połamanych listków, pędów i teraz z trudem się regenerują a 4 sztuki z 5 odmiany Autumnale całkiem już padły Te od początku były tak marne, ze kiepsko to widziałam no i niestety...
Raczej już więcej tam zakupów nie zrobię.

Natomiast dostawa ze Szkółki Wrzos na 6-stkę z plusem, wszystkie rośliny bardzo ładne, dobrze zabezpieczone.

Tinko, zajrzę do środka moich hebe, które ładnie przezimowały, zobaczę, czy w środku też są suche, bo z wierzchu są bardzo ładne, żywe. Może to po prostu zaschnięte stare listki?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 08:03, 16 maj 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Tinko, zajrzałam do moich Hebe - też mają w środku takie suche listki. Z zewnątrz ładne, zdrowe, zielone kule a w środku suche 'łuski'.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies