Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Monic 21:00, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
ewsyg napisał(a)
Witaj Moniko

Masz ogród pełen kwiatów, które ja też bardzo lubię. Róże polubiłam w tym roku i mam nadzieję, że też będą u mnie ładnie rosły. Twoje są wyjątkowo ładne i maja dużo kwiatów.
Pozdrawiam Ewa

Witaj, Ewuniu
Z pewnością róże zawładną Tobą na dobre Zwłaszcza, ze ostatnie zimy sprzyjają temu, żeby dobrze zimowały, a to z kolei skutkuje obfitym kwitnieniem
____________________
mój ogród Monika
lojalna_ 21:01, 01 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Bede to pisała az schowasz te cudne dekoracje. Twoje choinki sa powalajace oswietlone i nieoswietlone, piekne niepowtarzalne pozdrawiam i naj wszelkiego zycze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Monic 21:02, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
paniprzyroda napisał(a)
Nastrój zimowy łał bo ogrodzie już nie wspomnę, jestem jego nieustającą fanką Pięknie przystrojony dom, moje klimaty, jeśli chodzi o wnętrze. Bombki własnoręcznie zrobione są cudne, coś wkleiłam u siebie, zapraszam, jeśli lubisz robótki ręczne. Z życzeniami najlepszego w Nowym Roku.

Dziękuję :* Zaraz biegnę do Ciebie zobaczyć co to za robótki
____________________
mój ogród Monika
Monic 21:06, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Urszulla napisał(a)









Moniko, ostatnio natknęłam się na Twój piękny ogródprzeczytałam też początki więc wiem skąd ten kształt. Muszę przyznać że cudnie go komponujesz
a przy okazji proszę napisz jakie to miskanty kwitnące i po ilu sezonach są takie dorodne masz ich więcej widziałam i wszystkie kwitną


Miskant na zdjęciu, które wkleiłaś to Zebrinus. Mam też inne m.in. Variegatus i Gracillimus - te dwa ostatnie są najładniejsze wg mnie. Wszystkie kwitną i są dekoracyjne nie tylko latem i jesienią, ale też zimą, gdy pozostaną suche pióropusze. Bardzo wdzięczne rośliny. Miskanty rosną stosunkowo szybko - już w pierwszym sezonie robią się ładne, a w drugim robią wrażenie jakby były w ogrodzie od dawna. Polecam!
____________________
mój ogród Monika
Monic 21:07, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Michalina napisał(a)
Moni, Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2015 roku

Jestem pod wrażeniem a śnieg u bas był tylko kilka godzin ...raz.Wierzyć się nie chce,że może go być tak dużo

Dziękuję i Tobie również życzę wspaniałego Nowego Roku!
U nas śniegu dużo, choć zapowiadane jest ocieplenie i chyba zacznie topnieć. Póki co jest biało i pięknie
____________________
mój ogród Monika
Monic 21:08, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
lojalna_ napisał(a)
Bede to pisała az schowasz te cudne dekoracje. Twoje choinki sa powalajace oswietlone i nieoswietlone, piekne niepowtarzalne pozdrawiam i naj wszelkiego zycze

Dzięki, jesteś niesamowicie miła :*
____________________
mój ogród Monika
Monic 21:14, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
U mnie zima na całego. Początkowo śnieg delikatnie pokrył ogród białym puchem, ale już wczoraj było po prostu niezwykle bajecznie i biały puch zalegał wszędzie Mróz spory -17'C, co spowodowało moje obawy o niektóre rośliny, m.in. szczepioną glicynię.
























____________________
mój ogród Monika
Monic 21:16, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764


















____________________
mój ogród Monika
Monic 21:18, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764



____________________
mój ogród Monika
Ewik 21:21, 01 sty 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Masz racje, wyglądfa bajecznie w tym śniegu, u nas przyszła odwilz i śniegu zero .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies