Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Joku 22:33, 01 sty 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Monic napisał(a)










Czyżby nowy element ogrodu? Mam na myśli ten kamienny mur z przejściem? Podziwiam oryginalne detale. Mam takie samo poidełko z ptaszkami widoczne na ostatnim zdjęciu.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Monic 22:36, 01 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Nie, mur z kamienia jest już dawno, ale na tyle daleko na tyłach ogrodu, że rzadko załapuje się na zdjęcie
____________________
mój ogród Monika
Urszulla 08:56, 02 sty 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
Dzięki za odpowiedź rzeczywiście Zebrinus, trzeba się wpatrzyć U mnie niestety trawy nie takie okazałe, na mojej ziemi choć kwitną nie rozrastają się tak szybko i co ciekawe nie w każdym miejscu rosną.
Piękne domki i ta biżuteria ogrodowa ładnie u Ciebie i zimą
Yorkuś na spacerek się zapuścił ma pięknie wybarwione włosy, moja-czarnula, ale też długowłosa
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Monic 10:30, 02 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
U mnie sucha, przepuszczalna ziemia, a to trawom chyba odpowiada. Są naprawdę okazałe.
Yorkuś to moja kochana Alania - jest śliczna i kochaniutka. Nie odpuszcza mnie na krok. Podjęłaś niebezpieczny temat O psach, a w szczególności Yoreczkach mogłabym mówić/ pisać godzinami. Moja poprzednia sunia, z którą byliśmy 15 lat to też był york Alania jest młodziutka, ma dopiero 2 latka. Włos ma przepiękny, odziedziczony po tacie - Harmony Bakarat. Mama Alanii jest ciemniejsza, ale za to odziedziczyła po niej subtelną urodę i budowę .
Alania
Jako szczeniak - w trakcie przebarwiania włosa


i obecnie




Tatuś Alanii - Harmony


____________________
mój ogród Monika
Ola54 14:33, 02 sty 2015


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Uwielbiam Yorki.Mój Tobi ma takie same umaszczenie jak Alania
Katka 17:54, 02 sty 2015


Dołączył: 04 sty 2013
Posty: 138
U Ciebie jak zawsze zachwycająco zarówno ogrodowo jak i domowo . Alania jak cudnie dziewczynka wyrosła . Pozdrawiam noworocznie i życzę wszystkiego dobrego.
____________________
Katka- Czy z chaosu powstanie „Ogród z wielkimi ambicjami”?
Urszulla 19:49, 02 sty 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
Alania cudna jak ma takie pochodzenie królewskie to musi być nieźle. Moja Asana jest z hodowli ale nie po wielkich noblistach, pewnie dlatego włoski czarne zostały ma 8 latyorki to są prawdziwe przytulanki, ale nasza jest chowana normalnie jak pies, tzn. odkurzacz podłogowy i łapacz kurzukrótko trzymana bo nie dałaby żyć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Sebek 20:04, 02 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne zimowe zdjęcia, ale te pieski! Cudne!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
mira 23:09, 02 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
nie wiem co podziwiać ogród czy pieski, tym razem oko zawiesiłam na pieskach - nie mam u mnie króluje kocur nigdy psa nie miałam ale kto wiem

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Madzenka 11:18, 03 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ha alez pieknie u Ciebie ogrodowo i pieskowo Ozodby śiwąteczne już wczesniej podziwialam.
Ciekawa jestem czy mimo, ze ogrod jest zachwycajacy planujesz jeszcze jakieś zmiany?
Czy jesienią dokupiłaś kolejne roże?


Ps. Nigdy nie miałam Yorka, zatem zadam pytanie czy Twoja sunia też będzie miała takie długie w.osy jak tatuś? Czy krótkie włosy to efekt strzyżenia?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies