Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

Gruszka_na_w... 20:17, 28 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Gabrysia nam się zbiesiła tej wiosny
Garielo, wróć!
Podpisano
Złakniony czytelnik i tajemniczy wielbiciel ogrodu w nieustającej budowie

PS. Podczytałam, że następne spotkanie TML w Wojsławicach. Cieszy mnie to ogromnie
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 22:58, 07 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Jesteś już??? Odbierz priv
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:10, 12 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Bardzo nam było Miło Cię poznać, za roślinki gorąco "nie" dziękuję na pewno będą świetnie rosły Myślę intensywnie gdzie dam różę, żeby ładnie wyeksponować bardzo miło spędziliśmy z Tobą czas, a jeszcze teraz Polska strzeliła gola i eM w niebo wzięty:
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 20:57, 15 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Żadnych zdjec? Teraz kiedy Twój ogród kipi od kwiatów?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gruszka_na_w... 21:07, 15 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pewnie zaraz zobaczymy Mordor w nowej odsłonie Gabrysiu, bardzo mnie cieszy Twój powrót.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 21:45, 15 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Popiołem będę sypać. Proszę się zaprezentować ogrodowo. Nie ma Ciebie, nie ma Vivy a przecież kwitną róże!!! Z tęsknoty można uschnąć.

Fenkuł przezimował (miał pokrywę śnieżną), właściwie to wszystko przezimowało, szkodniki też - znakomicie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
monteverde 21:48, 15 cze 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No właśnie żadnych zdjęć szkoda
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gabriela 22:03, 15 cze 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wróciłam na chwilę, ale na niedługo i bezzdjęciowo. Przyznam ze wstydem, że nie zrobiłam żadnych zdjęć od dwóch tygodni, mam tylko trochę ujęć z irysami i początkiem piwonii, więc tak jakby trochę nieaktualne. No więc żeby nie było, że zupełnie nic...
Ale się poprawię, tylko proszę o czas.
















____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gabriela 22:15, 15 cze 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Żywopłot grabowy wreszcie zaczął rosnąć.





Przedłużenie ognistej rabaty, ale to dopiero połowa jej szerokości, jest bardzo długa, nie miałam roślin i siły od razu na całość. Czekam na efekt, czyli na drugą połowę lata, a właściwie to na przyszły rok.





I jeszcze amsonia, szybko przemija, ale jaka była piękna i błękitna.



Do piwonii bardzo pasuje kocimiętka. A w ogóle to fantastycznie, ze piwonie i róże w tym roku kwitną razem.















____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 22:28, 15 cze 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne rabaty, a ta ognista w lipcu już da popis! Moje kocimiętki tak porosły, że następnym pobytem je upierdutam, jak mówi mała Mi. Szałwię też. A w tej chwili na obu roślinach rój pszczół i trzmieli.

Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies