Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Juzia 14:36, 25 maj 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39468
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
iwonkap 14:45, 25 maj 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
podepnę się pod pytanko
malkul napisał(a)
molinia

jakaś konkretna, duża ona rośnie ?
lindsay80 14:57, 25 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Gosia, czytam co piszesz o tej antenie i eMowi przekazuje bo pracuje dziś w domu i mówi, że absolutnie to tak nie jest jak myślicie (a zawodowo ma z prądem i automatyką do czynienia).
W każdym razie współczuję strat, oby Wasz ubezpieczyciel stanął na wysokości zadania, choć z nimi nigdy lekko nie jest.

Ogród śliczny, moje jarzmiany od Ciebie też wielkie i niektóre już kwitnąć zaczynają, a ile osób nimi jeszcze obdzieliłam to już nawet trudno policzyć
Kłosownica też wielka.

Zdjęcia ze szklarni i warzywnika sobie zapinowałam, bo zaczynam swoją przygodę w tym temacie to się przyda, w tym roku to już nie, bo spóźnione będę mieć wszystko, ale za rok, zrobię już wszystko jak należy
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 15:10, 25 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
jesuuuu babo. jestem stara. amnezję mam. na G?

a co do powojnika to mój też się nie pnie sam. musze go co dwa dni pzeplatać w gabionie i po płocie
tak na G
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
_Martini_ 15:29, 25 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
nawigatorka napisał(a)
tak na G

Glicynia? Ale ona nie jest biała?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 15:29, 25 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Gosia, za tę drogę to high five
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
beta 15:58, 25 maj 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Zdjęcia ogrodu cudne wszystkie bez wyjątku. ..niesamowicie ogród dojrzał. ..to widać. ...W sumie nic dziwnego ze rośnie w oczach po miksturach pokrzywowych
O piorunie nawet nie skomentuję. ..bo boję się bardzo burzy...sama myśl o tym zjawisku wywołuje paraliż. ..Gosiu a co Ci się tam pnie na przefplociu?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MirellaB 16:30, 25 maj 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nie chcę mi się wierzyć, żeby łyżeczka nawozu spaliła hortensje. Po podsypaniu podlałaś solidnie? Ja sypię garściami i nic złego się nie dzieje, prze kolejne trzy dni po nawilżeniu sporo podlewam.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
07_Rene 16:38, 25 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
malkul napisał(a)
szklarnia ma 24m2

normalny nawóz do hortensji Substral Magiczna Siła do hortensji. a ty jaki dajesz?

ja sypnęłam małą łyzeczka ale przy samych łodycha. może to prze to?


Może faktycznie zbyt blisko rozsypałaś.
Teraz mam z agrecola, ale ogólnie to różnych używam.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
AngelikaX 16:42, 25 maj 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
nawigatorka napisał(a)
tak na G



Heeej... co to za szyfry... też chcę wiedzieć
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies