Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

bdan 12:27, 25 maj 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gosia współczuję, u nas żadnej burzy nie było, rano się ucieszyłam, że popadało. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, że za miedzą taka burza.
Mam nadzieję, że w miarę bezboleśnie przejdziecie etap z naprawami i odzyskaniem kasy z ubezpieczenia
Mentha 12:28, 25 maj 2017


Dołączył: 15 sie 2016
Posty: 223
Ale cudnie, bujenie zielono! Na przedpłociu fajne roślinki posadzone, co to takiego ?
Monia81 12:37, 25 maj 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Współczuję strat po burzy, niestety tego nie przewidzimy... te burze z roku na rok coraz gwałtowniejsze...
Warzywnik super, wszystko takie dorodne, winogrona piękne w tej szklarni, moje na zewnątrz chyba przymrozek załatwił ....
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
jolanka 12:42, 25 maj 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ale mnie zatkało jak przeczytałam o piorunach,
Wiem ile nerwów i zdrowia trzeba mieć aby z ubezpieczycielami rozmawiać. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie uczciwie i szybko. Trzymam kciuki.
Warzywnika zazdroszczę, mam tylko 2 skrzynie a chcialabym więcej W tym roku to juz nie ma sensu.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
07_Rene 12:44, 25 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
W szoku jestem po obejrzeniu Twoich hortensji i dalej nie dowierzam. Żeby od łyżki nawozu się rośliny spaliły? Chyba, że to jakiś mocny nawóz był. Ja zawsze łyżką dawkuję nawóz hortensjom albo nawet garścią sypię i zawsze wszystko ok.
Szkoda ich.
Strat burzowych współczuję Ale taki sezon prognozują...

Rumianka w donicy to jest to...
Szklarnia wygląda na wielką
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
AngelikaX 12:56, 25 maj 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Gosiu współczuję bardzo strat poburzowych...
ogród jak zawsze zachwyca

ps. Odbierz priv
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnkaK 12:56, 25 maj 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Straty burzowe to nie potrzebne nerwy, ale z siłą wyższą się nie wygra. Twarde negocjacje z ubezpieczycielem i nowe sprzęty będą chociaż.
Ogród oczywiście piękny w każdym ujęciu. Jak z katalogu.
Dobrze, że choć w szklarni niewielki chaos to od razu człowiekowi lżej
____________________
Anka Chaos kontrolowany
_Martini_ 13:27, 25 maj 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Współczuję strat po piorunie W szoku jestem. Myślałam, że w domu jesteśmy względnie bezpieczni.
Ogród masz tak przepiękny, że musiałabym wszystko cytować. Liczę, że moje jarzmianki rozrosną się w takie kępy, jak u Ciebie. Przedpłocie też masz świetnie obsadzone. My też mamy masakra drogę i nawet przedpłocia nie mogę robić, bo niby mają zamiar w przyszłym roku za tę drogę w końcu się zabrać. Jak na razie to cała woda po ulewach z drogi elegancko płynie sobie bramą do mojego ogrodu
Trzymajcie się!
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Makao_J 13:36, 25 maj 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja jeszcze o gnojówce nie myślałam w tym roku a Ty już masz zalaną Muszę zerknąć na pokrzywy za płotem czy już się nadają

Burzy współczuję. Kiedyś przepisy podobno nie pozwalały na zakończenie budowy bez odgramiaczy dziś nikt tego nie instaluje. U nas sąsiad za płotem ma na dachu bo dom dość wysoki jest. Ponoć to wystarczy by ochronić domy w jego bliskiej odległości. Ciekawe.
Poza tym z domu wyniosłam że jak jest burza to wyłączam korki. Tak dla bezpieczeństwa.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
nawigatorka 13:46, 25 maj 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dorośnie u Ciebie wszędzie. Powojnik boski. A ja swoje przesadzam z pergoli. Cierpliwości nie mam. Zgadnij co będzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies