Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Madzenka 22:33, 23 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)


nic więcej nie powiem, to będzie niespodzianka jedziecie na tydzień ?


Na razie to mam wniosek urlopwy zaakceptowany, z M się sprzeczamyb Włochy czy Austria. Kupimy w ostatniej chwili na booking.com Na razie co znajdzie to ja apartament na donice przeliczam .... Albo buty ...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bleebla 22:53, 23 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Dziękuję za fotorelację z cięcia Ja jeszcze moich nie ciełam. Dalej sie zastanawiam mimo pomocy Gierczusi Ręka mi się trzęsie

Oooo właśnie u mnie napisałaś. Mój problem polega na tym, że to młode krzaczki i nie mają grubych gałęzi tak jak Twoje. Wszytkie są takie cieniutkie, że mam ochotę ciachnąć jak najniżej się da
____________________
Aga - Mała eLeczka
noemi 23:00, 23 lut 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
bleebla napisał(a)
Dziękuję za fotorelację z cięcia Ja jeszcze moich nie ciełam. Dalej sie zastanawiam mimo pomocy Gierczusi Ręka mi się trzęsie

Oooo właśnie u mnie napisałaś. Mój problem polega na tym, że to młode krzaczki i nie mają grubych gałęzi tak jak Twoje. Wszytkie są takie cieniutkie, że mam ochotę ciachnąć jak najniżej się da


Przeczytaj co Zbyszek napisał ... znajdź przewodnik , a boczne powycinaj ... Danusia pisała, że jej klientka całkiem ucieła przy ziemi i odbiła, dlatego się nie bój, bo krzywdy jej nie zrobisz.

____________________
ogród magdalenka
bleebla 23:05, 23 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Przeczytałam chyba 3 razy wszytko Ja właśnie nie widzę ty przewodników :>Cały czas się pocieszam tym co Danusia napisała.
Nie ma co rozpaczać. Będzie co będzie. Jutro ciachnę z zamkniętym jedym okiem, przymróżonym drugim i trzęsącą się ręką
____________________
Aga - Mała eLeczka
noemi 23:07, 23 lut 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
bleebla napisał(a)
Przeczytałam chyba 3 razy wszytko Ja właśnie nie widzę ty przewodników :>Cały czas się pocieszam tym co Danusia napisała.
Nie ma co rozpaczać. Będzie co będzie. Jutro ciachnę z zamkniętym jedym okiem, przymróżonym drugim i trzęsącą się ręką


Powodzenia
____________________
ogród magdalenka
bleebla 23:21, 23 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
noemi napisał(a)


Powodzenia


dziękuję
____________________
Aga - Mała eLeczka
Milka 06:25, 24 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Doskonale przycięlas, beda piekne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gabisia 09:36, 24 lut 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
No jak wszyscy szaleją z wiosennymi avatarkami, to zmieniam i ja
Wypiłam kawkę i lecę pryskać promanalem i ciąć hortki!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Magda70 11:03, 24 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
O masz...następna z nowym avatarkiem....co jeden to fajniejszy
Ale ja lubię zmiany i szybko się przyzwyczajam do nowego....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Margarete 17:21, 24 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O matko ale szaleństwo z tymi nowymi avatarkami, same nowe.... dwa razy musze sprawdzac jak czytam kto jest kto.......
Mój avatarek póki co zostaje, z resztą to i tak chodzi w nim o margaretkę a nie o twarz....nawiasem mówiąc nie moją...... dobrze by było zeby to była moja figura, i taka talia...eh, szkoda gadac...

Dzieki za instrukcje w sprawie cięcia, przydadza sie .
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies