Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

gierczusia 18:39, 17 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziu .. Łączka krokusowa przecudowna ... Achhhhh.. Zadraszczam

Mały pozdrawia mały
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:42, 17 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziu .. Ja mam pytanie.. Czy te Twoje deski tarasowe są czymś białym pokryte , czy mi się wydaje ???? Własnie się zastanawiałam czy ich jakoś nie pobielić , ale tematu jeszcze nie zgłębiłam i gdybyś była prekursorką to bym chętnie o Twoich doświdczeniach poczytala
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gusiarz 20:34, 17 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdziu... ja wdzięczna cie jestem bardzo, że masz tak dobre zdanie na temat mych zdolności , ale moja kulka nie jest okrągła... zupełnie nie, nawet jajka nie przypomina ... za to wasze kuleczki... echch... turlająca się doskonałość
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
noemi 21:00, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Madżenko , Gabrysiu , Elu i Aguś dziękuję Wam za pochwały ... te krokusiki to jedyna radość, bo
u mnie nic poza nimi nie kwitnie i pusto jest po zimie , bez traw, bez kwiatostanów hortensji no łyso jest .....
____________________
ogród magdalenka
noemi 21:02, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
gierczusia napisał(a)
Madziu .. Ja mam pytanie.. Czy te Twoje deski tarasowe są czymś białym pokryte , czy mi się wydaje ???? Własnie się zastanawiałam czy ich jakoś nie pobielić , ale tematu jeszcze nie zgłębiłam i gdybyś była prekursorką to bym chętnie o Twoich doświdczeniach poczytala


Elu , moje deski to nie deski , to kompozyt, w okropnym kolorze, ale wtedy innych nie było ... nic z nim nie robimy , to jego zaleta .... a chciałbym żeby był szary .... ale to sie nie stanie

Pozdrawiam mały z pięknym lustrem
____________________
ogród magdalenka
Matka 21:03, 17 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
...łyso, ale cudnie...zajrzałam sobie na pierwszą stronę wątku-piękna różnica
____________________
U Matki
noemi 21:09, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
gusiarz napisał(a)
Magdziu... ja wdzięczna cie jestem bardzo, że masz tak dobre zdanie na temat mych zdolności , ale moja kulka nie jest okrągła... zupełnie nie, nawet jajka nie przypomina ... za to wasze kuleczki... echch... turlająca się doskonałość


Aga , moje z plantacji to te w przedogródku , poprawisz swoje w czerwcu ... a czym tniesz? gdzie będziesz swoje sadzić ?

Aga, z takim ogrodem , jak Wasz , to nie może być inaczej, bo to samo się nie zrobi ... jestem Waszą fanką
____________________
ogród magdalenka
noemi 21:12, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Bogda napisał(a)
...łyso, ale cudnie...zajrzałam sobie na pierwszą stronę wątku-piękna różnica


Dziękuję, też zaglądam na tą stronę i inne zdjęcia , wierzyć się nie chce , że tak było .... to motywuje do zmian ... a jak u Ciebie ... ide sprawdzić .
____________________
ogród magdalenka
gierczusia 21:31, 17 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
noemi napisał(a)


Elu , moje deski to nie deski , to kompozyt, w okropnym kolorze, ale wtedy innych nie było ... nic z nim nie robimy , to jego zaleta .... a chciałbym żeby był szary .... ale to sie nie stanie

Pozdrawiam mały z pięknym lustrem


Madziu ... Ten kompozyt naprawdę nie jest zły.. Jak kiedyś będziesz chciała się z desek wyleczyć , to Ci rzucę focię , jak one teraz wyglądają... Katastrofffa

Chyba szyba okienna taki poblask rzuciła ,że wydaje sie ,że deski były bielone..achhhh... Marzenia ściętej głowy

Mały z lustrem dziękuje za komplimenta

Buziam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:33, 17 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
noemi napisał(a)
Madżenko , Gabrysiu , Elu i Aguś dziękuję Wam za pochwały ... te krokusiki to jedyna radość, bo
u mnie nic poza nimi nie kwitnie i pusto jest po zimie , bez traw, bez kwiatostanów hortensji no łyso jest .....


Mam to samo , niestety... Też mi zostały do radowania się " niby krokusy ".. To jakaś nowa odmiana powinna być ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies