Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

gusiarz 22:15, 17 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Ech Madzia... u nas też łyso... ale zostawiłam jeszcze kilka rozplenic do golenia ... Buksiki cięłam szpalerówkami, ale.... dostałam takie ustrojstwo mechaniczne bosza ... do żywopłotów i inszych trawek... i będę nim próbować...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Madzenka 22:36, 17 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Madżenko , Gabrysiu , Elu i Aguś dziękuję Wam za pochwały ... te krokusiki to jedyna radość, bo
u mnie nic poza nimi nie kwitnie i pusto jest po zimie , bez traw, bez kwiatostanów hortensji no łyso jest .....


Madzia niedługo będą czosnki Czy Ty tulipany sadziłaś? Bo już mi się miesza...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 22:49, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
gusiarz napisał(a)
Ech Madzia... u nas też łyso... ale zostawiłam jeszcze kilka rozplenic do golenia ... Buksiki cięłam szpalerówkami, ale.... dostałam takie ustrojstwo mechaniczne bosza ... do żywopłotów i inszych trawek... i będę nim próbować...


Aga bosz szarpie , przy dużych okazach - krzaczorach to najszybsza metoda , ale takie głaskanie bardziej precyzyjne to nam się dobrze cieło zwykłym sekatorkiem , o tu zobacz :

https://ogrodowisko.pl/watek/991-ogrod-magdalenka?page=124

Ania Studio kiedyś pisała, że swoje tnie nożyczkami ....

Wieloszka tnie szpalerowymi , ja mam też te do strzyżenia "baranów" , nimi sie super tnie korekcyjnie tylko kulki już pięknie wykulkowane

a na zjeździe u Madżenki , była Basia , której teraz chyba nie ma na forum i ona wykulkowała super kulkę z krzaków z plantacji ... wygrała konkurs ... o ta Basia

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1424-spotkanie-dolny-slask?page=26
____________________
ogród magdalenka
noemi 22:52, 17 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)


Madzia niedługo będą czosnki Czy Ty tulipany sadziłaś? Bo już mi się miesza...


Marzenko czekam na te czosnki, tylko po cienistej stronie je posadziłam, mam nadzieje, że będą piękne i tulipany też sadziłam, trochę ich zdeptałam przy cięciu thuj ... ale będą liczę na to
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 06:52, 18 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zatem czekamy razem na tulipanki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gusiarz 07:25, 18 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Magdzia - bardzo dziękuję za tak obszreną relację z kulkowania. Coś tam pamiętam z przeglądania wątku Marzenki, ale nie odnalazłabym tego w gąszczu różnych informacji. Dobrze, że to wyłuskałaś. Dziękuję za czas
Czosnki po stronie zacienionej wzejdą i zakwitną. U mnie mur mocno i długo cieniuje, a mimo to czosnki już mają palemki na wierzchu. Mogą jedynie troszkę później zakwitnąć. Buziaki Magdziu - wyprawiam dzieciaki do szkoły i lecę sadzić buksy... muszę to dzisiaj zrobić.

Edit... te do baranów też mam... ale jeszcze nimi nie próbowałam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
stychaz 19:15, 18 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Macham
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Wieloszka 19:31, 18 mar 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Dołączam się do achów nad krokuskami u mnie nic jeszcze nie kwitnie, choć co nie co wyłazi z ziemi (tulipki i czosnki - tak w kratkę, nie wszystkie wylazły ).
A lukasy to kiedy bendom???
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
stychaz 07:08, 19 mar 2014


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Wyczytałam, że dzisiaj dostawa - kiedy sadzisz?
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Wieloszka 11:31, 19 mar 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madziu, czy Ty pamiętasz przypadkiem ile kupiłam tych dużych czosnków? Bo wylazło z ziemi 15szt. i bojam się, gdzie reszta...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies