Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

Madzenka 23:55, 28 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Róż z purpurą to jest to cala rabat rożana tak u mnie będzie
Pięknie!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Margaret_ka 13:41, 29 sie 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Witam,

Przejrzałam fotki od samego trawniczka, przez nasadzenia z żurawkami az po te piękne hortensje i róże w trawach. Piękne przemiany. Wspaniale.
____________________
Ogród Margaret-ki
Syla 21:20, 29 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Piękne połączenie kolorów róż ... szykuję jedno eksperymentalne miejsce na te królowe ...

Nie było foteli plastikowych .... dasz wiarę ! nie było .... ale będą i kiedyś sobie nabędę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 11:40, 30 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madziu zrób im oprysk na grzyba, kolejny. Napisz czym pryskałaś
Moje graby też chore, pierwszy rok tak źle wygladają odkąd je mam. Posadzili mi kukurydzę za płotem, ma już 2,5 m, nie ma przewiewu i cały żywopłot zagrzybiony... Nadmiar wody, gorąco, parno i grzybki zżerają wszystko. Nawet liliowce mam chore w tym roku...
Ja za rok będę stosować wyłacznie lancę aby je systemicznie zabezpieczyć od wiosny.
Jeśli nie stsowoałaś Amistar to polecam, bo brzozy i magnolie po oorysku tym śordkiem przestały dostawać kolejne chore liscie... A przyznam się że żwyoplotu ani raz nie pryskałam....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 11:44, 30 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko, dobrze, zrobię im oprysk, bo na magnolii mam grzyba , po raz pierwszy … już bym chciała, żeby była wiosna, żeby sprawdzić czy żyją te moje bidulki - graby … sama jestem na siebie zła , że tak to przeżywam ! ale zrobiłam obchód i słabo to wygląda… ale będę je ratować.
____________________
ogród magdalenka
monteverde 12:12, 30 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Noemi piękne masz róże w zestawieniach ale ja przyszłam zobaczyć grzyba na magnolii, mam te z magnolie a nie wiem jak on wygląda, chciałam wiedzieć ku przestrodze, żeby w porę zapobiec pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
noemi 14:45, 30 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko , tak wyglądają graby , dwa z pięciu . Nie całe, od dołu mają takie żółte liście .


____________________
ogród magdalenka
noemi 14:47, 30 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
monteverde napisał(a)
Witaj Noemi piękne masz róże w zestawieniach ale ja przyszłam zobaczyć grzyba na magnolii, mam te z magnolie a nie wiem jak on wygląda, chciałam wiedzieć ku przestrodze, żeby w porę zapobiec pozdrawiam


Aniu , oberwałam rano zarażone liście, nie mam zdjęcia. Jest to biały nalot na liściach. Nie ma brązowych plamek.
____________________
ogród magdalenka
noemi 14:52, 30 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
i chore bukszpany





____________________
ogród magdalenka
noemi 14:56, 30 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Syla napisał(a)
Piękne połączenie kolorów róż ... szykuję jedno eksperymentalne miejsce na te królowe ...

Nie było foteli plastikowych .... dasz wiarę ! nie było .... ale będą i kiedyś sobie nabędę


Nie było ? …ehhhh …. w internecie było , że są, łobuzy …. a różyczki są bardzo urodziwe. Moja Larisska zaczyna drugie kwitnienie
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies