Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Magdalenka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Magdalenka

gusiarz 18:45, 03 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Bossskie wianki! A ten mchowy.... klękajcie narody!
I bądź tu mądry... otwarta przestrzeń czy zacisze... Chyba jedno i drugie jest potrzebne Ja znów będę się lekko osłanić... bo jakieś inwestycje mają ruszać za naszym ogrodem... ech życie.... ciągłe zmiany.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
aage 21:55, 04 sty 2015


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Madziu najlepszego w Nowy Roku!!!

Przyszłam nadrobić zaległości i zachwyciłam się wiankiem z mchu...uwielbiam takie zwyczajne, proste ozdoby, klasa i elegancja
Jemioła u mnie również zawisła jednak w formie bukietu a nie wianka, jestem ciekawa odmienionej wersji w kolorze...przypuszczam, że będzie w bielach i szarościach, zgadłam?
Serdeczności
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
noemi 17:56, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)
Madzia szmaragdy z plantacji, wieeeelkie lub laurowisnie w donicach
A moze przesuwane panele z cienkich deseczek, takie ażurowe?


Wszystkie Twoje propozycje mi się podobają będę dumać co wybrać …
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:00, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Pszczelarnia napisał(a)
Madziu, nad tym samym dumam i ja. A ja tak lubię otwartą przestrzeń.... .


O widzisz , ja też lubię , ale jej nie mam kiedyś myślałam, że takie panele to bez sensu , że tak izolować się nie powinno , a jednak , po 4 latach chcę tego , choć nie mam nic do swoich sąsiadów
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:05, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
gusiarz napisał(a)
Bossskie wianki! A ten mchowy.... klękajcie narody!
I bądź tu mądry... otwarta przestrzeń czy zacisze... Chyba jedno i drugie jest potrzebne Ja znów będę się lekko osłanić... bo jakieś inwestycje mają ruszać za naszym ogrodem... ech życie.... ciągłe zmiany.


Aga, też mnie zauroczył bo jest super zrobiony , nic się nie sypie, teraz jeszcze świeci , ale jak ściągnę światełka, to tylko go spryskam wodą i będzie idealny na wiosenne aranżacje
… u Ciebie byłam i dyskusję o drzewie czytałam … u siebie też będę zmieniać i dostosowywać się do warunków glebowych
buziak !
____________________
ogród magdalenka
noemi 18:07, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
aage napisał(a)
Madziu najlepszego w Nowy Roku!!!

Przyszłam nadrobić zaległości i zachwyciłam się wiankiem z mchu...uwielbiam takie zwyczajne, proste ozdoby, klasa i elegancja
Jemioła u mnie również zawisła jednak w formie bukietu a nie wianka, jestem ciekawa odmienionej wersji w kolorze...przypuszczam, że będzie w bielach i szarościach, zgadłam?
Serdeczności


Aga , wzajemnie , najlepszego

Dobrze przypuszczasz … tylko z wianka z jemioły chyba nic nie zostanie, strasznie się sypie i dostaje "brzydkiego" koloru …hmmm zobaczymy
pozdrawiam

____________________
ogród magdalenka
stychaz 18:17, 06 sty 2015


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Madzia zobacz te panele http://blogwogrodzie.pl/2013/09/3-podgladamy-realizacja-seria-2-jeszcze-lekki-balagan/#more-5221
____________________
Justyna - Wersja mini mini
noemi 18:36, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Te są super ! i ten kolor ! ehh do mojego kompozytu niestety nie pasuje , ale styl paneli bardzo mi odpowiada.
Dzięks
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 21:00, 06 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Madzia dokładnie takie panele sobie zrób. Pomalujesz bejcą pod kolor tarasu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 22:58, 06 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Zatem czas zacząć rozmowy z wykonawcą

U mnie teraz tylko -5 i trochę śniegu.
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies