Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 19:39, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
zawitka napisał(a)
Taki tajemniczy ten Twój ogród się zrobił .Donice niebiedkie mnie urzekły.;d
Chciałabym żeby on był właśnie taki tajemniczy, ale on tylko tak na zdjęciach wygląda. Donice o których wspominasz mam już wiele lat, ta największa już była reanimowana przez męża. Zrobiły się w niej pęknięcia po którejś zimie. Teraz przed zimą chowam je pod schody, żeby nie padało na nie.




W moim małym ogródeczku - Dorota 19:32, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
karo napisał(a)
Cześć Dorotko

pospacerowałam po Twoim ogrodzie.
Piękny , kolorowy . Będę częściej zaglądać .


Miło mi i zapraszam częściej u mnie szybko zmienia się w ogrodzie i cały sezon coś kwitnie.




Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 19:30, 20 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:24, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
oliwka napisał(a)
Dorotko serduszkę masz ładną. A czy widziałaś może odmianę z komórkowymi liśćmi o białych kwiatach? Zastanawiam sie czy nie wymienić swojej na cos takiego. Moja ma różowe kwiaty i troszkę mi to nie pasuje:0)
U mnie w tym roku serduszki są bardzo słane, mają mało kwiatków. Może mają za dużą konkurencję roślinną i nie dały rady wypuścić więcej pędów kwiatowych. Nie wiem jaka to serduszka o komórkowych liściach. Znalazłam na internecie w kolorach białych i różowych, mają różny pokrój liści i całej rośliny.





Te kwiatki rosną już poza ogrodzeniem.
Różanecznik - Rhododendron - prezentacje roślin 19:16, 20 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 4264
Do góry
Różanecznik Królowa Jadwiga (Royal Butterfly)
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:13, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Te dwubarwne orliki sa super. Nie widzialam u siebie takich, cudowne sa!
U mnie też nie było takich w sprzedaży, one są siane trzy lata temu.





W moim małym ogródeczku - Dorota 19:08, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Czasami nie wiadomo czemu jakieś rośliny się buntują .
Dobrze,że masz innen azali i inne roślinki, yo jedna nie kwitnąca nie razi mocno.
Piękny , bogaty, kolorowy ogród
Dziękuję Aniu, o tą niekwitnącą azalię muszę zadbać w lipcu, bo co rok ładnie kwitła i pachniała.
Kolejne widoki z następnego okna, właśnie myłam okna i w międzyczasie łapałam za aparat.





Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem 19:08, 20 maj 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Z dzisiaj
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 19:05, 20 maj 2020


Dołączył: 19 kwi 2020
Posty: 16
Do góry
Czy może ktos wie co to za hortensja ? Dostalam bez karteczki i nie wiem jak z nią postępować ‍♀️

W moim małym ogródeczku - Dorota 19:01, 20 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Przepiękne orliki Bajecznie wygląda ogród w takiej ilości kwiatów
Ja ogród mam właśnie dla tych kwiatków, zapachu i koloru.

Taki widok mam z okna




Ogród w dolinie 18:58, 20 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Ambrowiec. Wciąż nie wypuścił liści, czekamy, wygląda na to, że będą.
Ogród w dolinie 18:57, 20 maj 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Dziś posadzone rośliny z doniczek. Z przodu lilaki palibin, bez Black lace Eva i kalina japońska. Wszystko na jednym zdjęciu. Jest pusto. Pomiędzy graby wsadziłam kalinę japońską shasta, co do niej dosadzić do towarzystwa? Nie mam na razie pojęcia. Może ktoś ma pomysł?


Tyle miejsca...
Ogród pod lasem 18:55, 20 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Kto mi powie co to za owies?

Za płotem całe łany się wysiały



Tez mam za płotem
Na pewno jakiś straszny
Ogród pod lasem 18:49, 20 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Kto mi powie co to za owies?

Za płotem całe łany się wysiały


Ogród Cioci cz. 3 18:36, 20 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Urszulla napisał(a)
Gosiu, widziałam że róża pod murem Ci pięknie rośnie. Wiesz, u mnie edenki pod murem szaleją a inne mają spokojny bieg.


Najważniejsze że rusałka podlewa Krzyś twórczy od kilku sezonów w temacie dekoracji na coraz wyższy poziom wchodzi.

Pod murem wszystkie róże super rosną
Brakowało mi w ogrodzie jeszcze tylko kranu.
Już mam
Ogród Nebel 18:29, 20 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Ogród, który mi się podoba.
To taki, gdzie rośliny przeplatają się ze sobą.

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 18:22, 20 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
oliwka napisał(a)

Hej Ewa, pomysł przedni choć ja nie rozumiem jak można to wstawić na równi z gruntem bez zagłębienia?
A w jakim programie rysowalas projekt?

To jest basen stalowy całoroczny, czyli nie trzeba go składać.

Taki

https://pin.it/2jN3oxT


Projekt rysiwwny w Bricscad, to jak AutoCAD.
Ogród Nebel 18:20, 20 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Jolu dziękuję. W takim razie pokażę następny fragment mojego ogrodu. Zagospodarowany do tego stopnia, że już nie boję się ulewnego deszczu.

Na zdjęciu tego nie widać. Ale co chwilę coś tam kwitnie, no i przede wszystkim rośliny są już na tyle ukorzenione, że ziemia po deszczu nie spływa pod dom.

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 18:06, 20 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Trawnik muszę skosić...

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 18:05, 20 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Chodzę i wącham

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies