W moim małym ogródeczku - Dorota
19:39, 20 maj 2020
Chciałabym żeby on był właśnie taki tajemniczy, ale on tylko tak na zdjęciach wygląda. Donice o których wspominasz mam już wiele lat, ta największa już była reanimowana przez męża. Zrobiły się w niej pęknięcia po którejś zimie. Teraz przed zimą chowam je pod schody, żeby nie padało na nie.
Różanecznik Królowa Jadwiga (Royal Butterfly)
