Nie wiem czy coś uda się po tym szkicu wywnioskować, ale starałam się bardzo
Wszystkie te kropki to tuja danica.
Jeszcze mam problem przy tarasie, bardzo tam wieje i świeci słońce, więc posadziłam szmaragdy, aby osłonić od wiatru i dalej znowu nic
Proszę o pomoc. Co jest nie tak z tym trawnikiem, niby wszystko zadbane, nawadnianie z czujnikiem deszczu, prognozowaniem opadów itp. A jak przyjdzie słońce w miejscach gdzie trawnik jest trochę ciemniejszy (za dużo nawozu?) trawa staje się tam niesprężysta i przydepnięta leży sklejona ...
Proszę o porady, czego jej brakuje (albo czego za dużo jest) i co z tym zrobić. Martwi mnie to, wygląda jak zwiędła (chociaż nie żółknie). Zdjęcia są robione dzień po deszczu, efekt zawsze na słońcu podwojony.
Haniu, Ty zawsze miło człowieka zagadasz, aż się uśmiecham
Chętnie zajmuje mnie szczegół bo łatwiejszy ogóły do zorganizowania są dużo bardziej skomplikowane, a tak dłubię to tu to tam i o dziwo, nieźle to wychodzi
Tiarelle posiadam od zeszłego roku i niestety nie polubiłyśmy się - one chyba jednak wolą bardziej wilgotne tereny, a ja jednak podlewam tylko w razie dużej konieczności, a piasków nie zmienię, mimo dowalania dobroci, na glinę Marnieją u mnie i chorują.
Natomiast myślę, że hakonkom trzeba dać jeszcze ten sezon i w przyszłym Cię zaskoczą. Masz Aureolę? On a dużo wolniej przyrasta niż bezodmianowa. Ta rośnie u mnie na piachu naprawdę szybko.
Ściskam!!
A, i pytanko - ta szara kutnerowa roślinka pod brzozami u Ciebie to..? Wygląda na odporną, chętnie bym ją zaprosiła pod swoje brzozy.
Witajcie, jakaś choroba zaatakowała moje pnącze - wszystkie listki maja czarne kropki od spodu, niektóre maja srebrny nalot na liściach, a większość żółte plamy lub jest poszarpana. Czy możecie doradzić Jak mi pomoc?