Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Japoński ogród Reni i Matiego 21:39, 16 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Renii napisał(a)


Ale to ładnie z góry wygląda. Naprawdę super to wyszło.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:39, 16 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
kasia1 napisał(a)
Fajny Haniu ten tamaryszek u Ciebie. I jeszcze pachnie. Piękna taka delikatna chmurka. Ile ma metrów?


Tamaryszki nie rosną pionowo. Mają tendencję do wielopniowości po skosie. Nie wiem, ile mają. Jakieś 4 metry. Tworzą wyraźną plamę.
Po deszczu się zmniejsza.
zdjęcia z zeszłego roku



Pamiętajcie o ogrodach 21:33, 16 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
greg66 napisał(a)
Dzięki





Mam Grzesiu tę hostę oczywiscie nie wiem jak się nazywa czym je zasilasz?
Wszystkie z tych zdjęć są przepiękne ja podsypalam Azofoską za radą Anabuko i widzę ,że ucieszyły się; )
Znowu na wsi 21:32, 16 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Joku napisał(a)
Wiosny c.d.






Jolu, to mnie zainteresowało. Śliczne, subtelne. Co to jest?
'Chashitsu' - Herbaciarnia japońska, ogród trójkątny 21:32, 16 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
no moje dwa Jordany rosną w pełnym słońcu i jak na razie dają radę bez przypaleń
( aktualne fotki poniżej)






Japoński ogród Reni i Matiego 21:31, 16 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
I takie binsai kupiłam 3 sztuki. Czy to są szyszki?


Japoński ogród Reni i Matiego 21:29, 16 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Do góry
Sosna smidti szczepiona na pniu

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:24, 16 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Są radości


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:22, 16 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Muszę sprawdzić ph w donicach i przy sadzeniu srukturę gleby w donicy?
Jaka powinna być nie wiem?
Owocki mnie cieszą ogromnie



To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:21, 16 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Jak dlugo kwitnie ci amsonia?


Zaczyna kwitnienie w okolicach 20 maja i kwitnie ok. 3 tygodni. Po kwitnieniu ozdobą rabaty są liście.







Nabierają takich żółtawo- miodowych odcieni.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:17, 16 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dzisiaj zaskoczyły mnie jabłonki w donicach



Przedogródek pod dębem 21:14, 16 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Waclaw napisał(a)
Popadał deszczyk majowy. Ciepło



Takie rabaty to ja lubię na bogato
Bardzo miły dla oka widoczek
Mój ogrodowy pamiętnik 21:13, 16 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Posadziłam dzisiaj po południu ketmię, hortensję, werbenę patagonską w liczbie 1 , miskanta ML i moje szałwie z wysiewu. Zamieniłam też 2 żurawki miejscami.
Do donicy wsadziłam hortensję ogrodową.
A że zaczęlam po południu to zeszło do zachodu słońca. Jutro ciąg dalszy.

Pamiętajcie o ogrodach 21:13, 16 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry








Mój ogrodowy pamiętnik 21:13, 16 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8611
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Żurawki zaczynają fazę kwitnienia. Małe a cieszy .



Agata, jak Ty to robisz, że żurawki o różnych kolorach rosną u Ciebie koło siebie i wyglądają bardzo przyzwoicie? U mnie żurawki o ciemnych liściach radzą sobie świetnie a limonkowe lub karmelowe jakieś marne, zero przyrostu...
Pamiętajcie o ogrodach 21:13, 16 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dzięki







Mój ogrodowy pamiętnik 21:07, 16 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Na kalinę Molly nie mogę się napatrzeć. Cała w kwiatach.


Przedogródek pod dębem 21:05, 16 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Waclaw napisał(a)
Popadał deszczyk majowy. Ciepło


Dopiero na tej fotce widać, że rabata przed budynkiem wzdłuż chodnika w sumie z tymi pod dębem będzie stanowiła całość ogrodu Piękne miejsce tam stworzysz
Mój ogrodowy pamiętnik 21:03, 16 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Żurawki zaczynają fazę kwitnienia. Małe a cieszy .


Wizytówka - moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 20:58, 16 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Zaufaj mi

Podaj mi swoją dłoń,gdy będzie Ci żle
Podam moją Tobie ,przeciez to wiesz
Będzie nam łatwiej swoje troski nieść

Nie straszny nam będzie cierń nocy i dni
Jednością jesteśmy ,w tym siła naszej miłości tkwi
Tak zawsze mówiłeś,a ja Ci wierzyłam
Nie pozwól Kochanie na zwątpienia dni.

A kiedy już staniesz u moich drzwi
I pęk obiecanych róż u stóp złożysz mi
Ja powiem ,tak bardzo Cię kocham , marzyłam w swych snach
Wiedziałam ,że szczęście to właśnie my.

Z mojej szuflady


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies