Nie pnie się, ale się powoli rozprzestrzenia, jak kobierzec Mój trzcinnik jest bardziej z tyłu, przy siatce, a epimedium rośnie w cieniu, pod bzem czarnym. Na zdjęciu brak perspektywy Epimedium pod drzewem to dobre miejsce
I jeszcze tawuły i trzmieliny, planuję na środku posadzić krzewuszkę na pniu, bo nic innego mi nie przyszło do głowy, jest tam dość wąsko, może jakieś podpowiedzi?
Cześć kupiłam tawułę jako Van Houtte'a, ale chciałam dokupić i wszędzie wyglądają jakby inaczej, czy to nie jest przypadkiem szara Grefsheim? A może inna?
Chory jeżyk, po 9 zastrzyku, przeszedł spory kawałek po pokoju
Przed leczeniem nie chodził, tylko kręcił się w kółko.
W czasie spaceru wszedł do kociego tunelu i nie chciał wyjść.
Hanno traktuje to jako komplement !!!!!!!!!! ta rabata grabowa jest równoległa do ściany domu, pod którą jeszcze przed czasami z Ogrodowiskiem wsadziłam tuje hoserii i lawendy.
Dlatego chodziła mi pogłowie myśl żeby te lawendy powtórzyć tez na grabowej. Ale wtedy z szałwii musiałabym zrezygnować. no i może z jeżówek zostawiając tam tylko seslerię. Na rabatach prostopadłych do grabowej są hoserii , rozchodnik matrona jako gatunki powtarzalne. natomiast po lewej chcę do sadzić seslerię a po prawej są już rozplenice
Basiu, frontowa byłaby super gdyby nie graby. Jeden jest piękny zieloniutki i grubiutki, drugi w 50 procentach a trzeci łysy kompletnie . Puszcza sporo od pnia na samym dole więc mam nadzieję, że odbije ale ciężko mu idzie...
Mogę za to pokazać moje kaliny Kilimandżaro Sunrise i Lanarth, właśnie zaczynają. Zwykła Kilkimandżaro jeszcze w pąkach.
Dereń China Girl będzie kwitł. I będą rzodkieweczki .