To tu- to tam- łopatkę mam !
09:45, 03 maj 2025
Tarcia, wyrosną. 
Oleńko, życzę, żeby to była ona.
A u mnie pierwsze zbiory w warzywniku. Od paru dni podjadamy rzodkiewkę wysiewaną do gruntu w I połowie marca, a dzisiaj na obiad zasmażany szpinak z czosnkiem. Mniam.
Trochę jest za ciepło, bo szpinak zaczyna tworzyć pędy nasienne. Muszę je odłamywać.
Oleńko, życzę, żeby to była ona.
A u mnie pierwsze zbiory w warzywniku. Od paru dni podjadamy rzodkiewkę wysiewaną do gruntu w I połowie marca, a dzisiaj na obiad zasmażany szpinak z czosnkiem. Mniam.
Trochę jest za ciepło, bo szpinak zaczyna tworzyć pędy nasienne. Muszę je odłamywać.

