Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:19, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:18, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:15, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:13, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:12, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:10, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:09, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:07, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:05, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Dębowe zakątki 21:04, 27 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Roocika napisał(a)
Gratulacje
Listki i kwiecie na twoich zdjęciach niesamowite.

Fajnie, że możesz tak blisko podziwiać boćki.

Bardzo dziękuję za gratki i pochlebne słowa o roślinach.
Tak bociany widzę blisko i codziennie
Rajska jabłoń
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:04, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:02, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Dębowe zakątki 21:01, 27 kwi 2025


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
anpi napisał(a)
Ale nowinki! Ania gratulacje! Piękna statuetka!

Wiosna pięknie Ci się rozkręciła. Szkoda klona, to ten z okrągłej rabaty?
Piękne kwiaty wiśni, białe też śliczne!


Tak Aniu ten ładny 4 letni klon Beni Maiko z tej okrągłej rabaty mi po zimie wypadł.
Kupiłam teraz 2 nowe. Ale wiesz na takie widoczki znowu 4 lata trzeba będzie poczekać
Ech Na razie w donicach i na tarasie , bo noce przymrozkowe to wole jeszcze na nie uwazać.


Wolałabym kwiaty wiśni różowej. Ale cóż trzeba zaakceptować i białe.
Jak tam miałaś przymrozek? Czy spokojnie w Chełmie ?
Ja niestety dziś miałam i kilka roślin ucierpiało. A dzisiejsza noc znowu z przymrozkiem.
Oj,,,

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:01, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:59, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:58, 27 kwi 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
To lecimy dalej z fotkami skoro już siadłam do kompa
Amanogawy są spektakularne dwa razy w sezonie



Jak panna młoda w sukni ślubnej u Ciebie Sylwusiu na wiosnę to zapierający dech spektakl ze scenografią kwitnienia drzew
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:57, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:55, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:54, 27 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
To lecimy dalej z fotkami skoro już siadłam do kompa
Amanogawy są spektakularne dwa razy w sezonie



jeden minus dość wolno przyrastają, ale to minus dla mnie, do małego ogrodu jak znalazł.

Zacisze Alicji 20:49, 27 kwi 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
Alija napisał(a)

Przecudne zakątki
Asiu to chyba jakaś tarczownica? Czy tak Alu? Ona ma takie olbrzymie liście?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies