Amanogawa, pierwszy rok kwitnienia w moim ogrodzie. Nie wiem dlaczego - strasznie trudno ją sfocić tak, by prezentowała się na zdjęciu choć trochę tak pięknie jak w realu…
Czarnych tulipanów nigdy nie widziałam. Jak zakwitną koniecznie wrzuć zdjęcia. Mam nadziejęże Ci zakwitną. Dziś jak wracałam z gór widziałam szpaler kwitnących Kanzanów. Cóż to był za widok. Dowiedziałam się też, że można kupić te wiśnie szczepione na pniu I wtedy niedorastają do ogromnych wymiarów.