Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Basi i Romka 12:10, 19 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Zdrowych pogodnych Świąt życzę
Ogród Basi i Romka 12:08, 19 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Za to judaszowiec ma się całkiem dobrze. Za to ten mój drugi sadzony późną jesienią narazie ani drgnął, myślę, że się nie przyjął, bo mrozów dużych nie było i miałam go zabezpieczony na większe chłody, jeszcze poczekam, może się obudzi.
A tu brunera i takie różne
Ogród Basi i Romka 12:04, 19 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Świdośliwa wczoraj była cała w kwiatach, dziś trochę deszcz ją otrzepał, tak samo magnolia.

Zaczyna kwitnąć moja biało różowa wiśnia

A tu oszukana magnolia, pierwsze kwitnienie, miała być żółta, jest blado rózowa, szkoda ale już zostanie.
Ogród Basi i Romka 12:00, 19 kwi 2025


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
No narazie nie muszę podlewać po wczorajszym deszczu, ładnie podlane, rośliny trochę przetrzepane, ale jest ok, tylko trawa prosi się o koszenie, ale to chyba po świętach
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 11:26, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Do góry
Kontonaogrod napisał(a)
Miałam czas robić foty bo czekałam na gościa z wiórkami





Mam kolejną górę dla pana Mirka do rozwiezienia wokół borówek. Policzyłam, 55 żywych

Skąd zamawiasz zrębki? Z tartaku?

Masz 55 borówek? Szaleństwo

No a piwonii to Ty też masz sporo.
Wymarzyłam sobie wrzosowisko 10:12, 19 kwi 2025


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 3207
Do góry
Największy 509 x 244 cm

A takie plony zebrałam
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 09:36, 19 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry


Wesołego świętowania!
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 09:35, 19 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 09:34, 19 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 09:32, 19 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Poranne foty. Wczoraj solidnie popadało, ogród jest zielony, kolorowy i soczysty. Świdośliwy już przekwitają za to Kanzany dają czadu .
Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną 09:05, 19 kwi 2025


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 10934
Do góry
Ludziska, ma ktoś alstromerie w ogrodzie?
Ostatnio się natknęłam, a już w tamtym roku za mną chodziła po tym, jak kuzynka mi bukiet przyniosła. Kwiaty były niezwykle trwałe!!
Wzgórze chaosu 01:08, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:08, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:08, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 01:07, 19 kwi 2025


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Gwiazdorska sesja musi być
Ładna ta świdośliwa ale migiem przy tych temeraturach traci kwiatuchy.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies