Ogród Basi i Romka
12:10, 19 kwi 2025
Zdrowych pogodnych Świąt życzę
Za to ten mój drugi sadzony późną jesienią narazie ani drgnął, myślę, że się nie przyjął, bo mrozów dużych nie było i miałam go zabezpieczony na większe chłody, jeszcze poczekam, może się obudzi.