Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrod nad bajorkiem 21:45, 23 mar 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13858
Do góry
jedyne niebieskawe drzewka u mnie do cedry, ktore dostałam w prezencie od serdecznej kolezanki. Nie sa tak calkiem niebieskie dosc dobrze wygladaja przy sosnach. Zostana. A posadzilam je od strony niefajnej sasiadki liczac, ze urosna szybko i z czasem nas zaslonia. Rosna dosc szybko, rok temu byly prawie polowe nizsze.



i baranki na swojej miejscowce czyms mocno zaaferowane

Ogrod nad bajorkiem 21:38, 23 mar 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13858
Do góry


sadzonki z gipsowkami calkiem zacne juz sie robia,przymrozek nic im nie zaszkodzil

Ogrod nad bajorkiem 21:37, 23 mar 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13858
Do góry
calkiem fajnie przezyly zime zurawki Champagne ale im tez musze polac wrotyczu, bo dziury widze

Ogrod nad bajorkiem 21:35, 23 mar 2025


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13858
Do góry
Glina i zielsko 21:29, 23 mar 2025


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 5731
Do góry
LIDKA napisał(a)


Zielsko mam takie drobne rozetki. nie mialam tego a w tym roku aż gęsto.

Nie wiem co to jest.
Słabo widać, ale rozpoznaję siewki maku polnego i fiołka trójbarwnego. A takie płożące, drobne listki i sieć korzeni to gwiazdnica pospolita. Pojawiają się jako pierwsza u mnie.
Glina i zielsko 21:03, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Narsilia napisał(a)
Hej przecież u ciebie już wszędzie cxysciutko i porobione a jeszcze coś się znalazło , co tak kwitnie u Ciebie pokazuj pokazuj , no ja jutro do ogrodu się wybieram boje się że będzie padać , a roboty ogrom.


Zielsko mam takie drobne rozetki. nie mialam tego a w tym roku aż gęsto.

Nie wiem co to jest.
Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 20:54, 23 mar 2025


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4314
Do góry
Nie mam rzeczki, same wysepki


i jeszcze większe bratki wsadziłam, miałam ochotę na pomarańczowy

Moje małe, zielone miejsce na ziemi... 20:52, 23 mar 2025


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4314
Do góry
Dopiero teraz pokazują się puszkinie sadzone jesienią, starsze kępki już powoli przekwitają. Pokazują się kolejne krokusy i inne cebulowe także w donicy. Nie pamiętam, co i gdzie powtykałam i teraz mam fajne niespodzianki każdego dnia




Glina i zielsko 20:47, 23 mar 2025


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 8416
Do góry
LIDKA napisał(a)

Ciemierniczek cieszy oko


No właśnie, mnie się tak podoba, jak białe dostają takiego fajnego kolorku, lekki róż z seledynkiem
Glina i zielsko 20:36, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Widoki z daleka jeszcze mało zielone.
Platanowa



Bukowa


Fragment kortowej


Glina i zielsko 20:35, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Zaomniałam nazwy roślinki z liściami jak truskawki.
A mam kilka w różnych kolorach. Zeszłego roku były ładne liście. Kwiatki na dlugich łodygach ale wiotkie i leżały.
Jeśli tak bedzie w tym roku to zmienię im miejscówkę.


Ożanki juz ładnie wystartowały.
Glina i zielsko 20:30, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Orliki juz calkiem widoczne


Kukliki po zimie mocno niewyględne


Przetacznik ulster dwarf nada sie już do dzielenia

Glina i zielsko 20:25, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Miodunki dzielone zeszłego lata. Tydzień temu usunełam im brzydkie liście.



Miodunka bez dzielenia. Rośnie jakaś taka wypiętrzona. Też do podziału.


Ciemierniczek cieszy oko

Glina i zielsko 20:20, 23 mar 2025


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13866
Do góry
Tulipany kilkuletnie które jesienią przenosiłam są całkiem spore.


Moja młodziutka magnolia susan w pąkach.
Po kwitnieniu bedzie przesadzanie.


W szafirkowej rzeczce co kawałek wyszły narcyzy i żonkile. Zapimniałam o nich. Jak sadziłam szafirki.
Tez je wydłubie po kwitnieniu i przeniose.


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:58, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Zawieszony komplet z Koła

A od wczoraj walczymy z malowaniem naszego mieszkania
Zmiana kolorów diametralna będzie, ale na razie problem z odcieniem jak wcześniej z oliwkowym. Tak to jest jak sama nie mam jak jechać dobrać pigmentów
W mieszkaniu skosy mamy w każdym pomieszczeniu


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:53, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
I przejście do kuchni

deskowanie i okucia skończone, udało się optycznie wyeliminować różnicę wysokości szpaletu okiennego i drzwiowego


Powieszona, ale jeszcze nie podpięta lampa w jadalni
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:50, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
i panele



jest jedna podłoga w dwóch pomieszczeniach
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:47, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Remontowo
w pokoju listwy założone


W jadalni deski przy szaletach zamontowane

układamy folię

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:45, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry

dały radę pod płotem

Droga wjazdowa znowu zarasta

Boccaty kwitną

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:41, 23 mar 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies