Ogrod nad bajorkiem
21:45, 23 mar 2025
jedyne niebieskawe drzewka u mnie do cedry, ktore dostałam w prezencie od serdecznej kolezanki. Nie sa tak calkiem niebieskie dosc dobrze wygladaja przy sosnach. Zostana. A posadzilam je od strony niefajnej sasiadki liczac, ze urosna szybko i z czasem nas zaslonia. Rosna dosc szybko, rok temu byly prawie polowe nizsze.

i baranki na swojej miejscowce czyms mocno zaaferowane
i baranki na swojej miejscowce czyms mocno zaaferowane





