Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja bajka 20:38, 18 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

jeżówki i rudbekie bardzo mi się wysiewają i za to m.in je uwielbiam.

tu samosiejka

i tu samosiejka

żeby te tak się chciały wysiewać
Na zakręcie. 20:37, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Róże.
Na zakręcie. 20:34, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Moja bajka 20:34, 18 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

ten liliowiec taki fajny, a tak posadzony, że ledwo go widać
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:33, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ślicznie udekorowałaś Wianek obrączka rewelacyjny pomysł
100 lat dla Młodych

Dzięki...ogród tymczasem



Na zakręcie. 20:31, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Trochę kwiatów.
Brzoza - Betula 20:30, 18 lip 2019

Dołączył: 07 lip 2015
Posty: 39
Do góry
Załączam kilka zdjęć.
Kolor pnia jest łososiowy po zdjęciu płatów bialej kory.
Na jednym zdjęciu widać również zgrubienie. Podejrzewam, że ktoś kiedyś zbyt późno usunął sznurek od palika lub co gorsza nie usunął go wcale i wzrósł. Palik jest wciąż w ziemi lecz boję się go usunąć, gdyż drzewo już rośnie przechylone w strone domu, wręcz zgięte w miejscu tej blizny.
Nie wiadomo jak by zareagowało na nagłe usuniecie palika...
Moja bajka 20:29, 18 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
dzięciołek przymocowany

moja Ogrodniczka
W kamiennym kręgu od początku 20:28, 18 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Zostawiam Wam za ogrodowe widoki
Pola wyzłocone kłosami pszenicy.


Na zakręcie. 20:28, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Na zakręcie. 20:25, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Mam nadzieję, że nadrobię zaległości
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:25, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)
Czyli zięcia już masz, a teraz jeszcze synową, geatulacje. I dom i ogród przepięknie przystroiłaś

Dziękuję pogubiłam się totalnie, ale ogród potrzebował nas przez 72 tygodnie

Dzięki zaślubinom zyskał nas











W kamiennym kręgu od początku 20:25, 18 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Śliczne masz te bławatki, takie różowe, siałaś je z nasionek?

Agnieszko, bławatki i całą mnogość innych jednorocznych siałam z kupionych nasion. One dopiero zaczynają kwitnąć i widzę, że będzie kilka kolorów, jeden chyba prawie czarny. Postaram się zebrać nasionka i się nimi z Tobą podzielę

Co do ogrodu, to ja się nie przejmuję tym co się w nim dzieje. Taka jest natura, że zależy od warunków atmosferycznych. Ogród jest dla mnie lekarstwem a nie utrapieniem. Ty to najlepiej wiesz
Buziaki zostawiam i zmykam do bardzo ważnych obowiązków
Z pozdrowieniem żniwnym!

Na zakręcie. 20:22, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Ogród do odnowy 20:22, 18 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
pozwoliłam sobie wstawić Twoje zdjęcie bodziszka - wygooglałam, że to może być Bodziszek oksfordzki
Jak myślisz?




a to już u mnie



Na zakręcie. 20:18, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:16, 18 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Agatko, cudne dekoracje

Agnieszko dziękuję

Na zakręcie. 20:16, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Na zakręcie. 20:14, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Na zakręcie. 20:09, 18 lip 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies