Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Za drzwiami do ogrodu... 21:40, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
koliber napisał(a)
Łooo Anula, aleś zakupy porobiła Ja ostatnio takowe robiłam na wyprzedażach...ale w galeriach

W galeriach co nieco przed wyjazdem kupiłam...bałam się że po przyjeździe to już na cuchy nie wystarczy i zostanie mi tylko figowy listek z nowości... No ewentualnie mogłabym poprosić Sylwię,a raczej chyba Wojtka o taki listek z ich ogrodu-to jeszcze nie najwiekszy!
Ogród z uśmiechem 21:35, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry


Jeżówki kwitną pełną gębą

Moja bajka 21:34, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Moja bajka 21:31, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry

zaczynają kwitnąć kosmosy w warzywniku

i krwawnica wyrwana rok temu z łąki. Wracałam z biegania z takim chabaziem z korzeniami w ręce, a ludzie z kościoła wychodzili, bo to była niedziela rano. Pewnie pomyśleli, że buchnęła kwiatka i teraz ucieka

te sobie tak siedziały.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:30, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Skończyłam dzisiaj letnie prace porządkowe. W sadzie zrobiłam cięcie prześwietlające jabłonek. Od piątku wracają upały. Cieszę się, że będzie można spędzić je leżąc odłogiem.

Nie mam serca do uprawy borówek. Wymagają nieustannej wilgoci w korzeniach. Susza bardzo wpływa na plonowanie. Z 8 posadzonych krzaczków, zostało 5. Owoce są na 3.



Kusiło mnie dzisiaj, żeby ciachnąć peruczki panu Ponuremu. Wyrok odroczony. Do zaś.



Rozplenice jeszcze nie kotkują.







Ogród z uśmiechem 21:28, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
I trochę innych widoków różanych:

Za drzwiami do ogrodu... 21:27, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
agata19762 napisał(a)
Alllleeee czad !!! Fajną grupę macie...szkoda, że mam tak daleko do Was

Pozdrawiam wszystkich ogrodowo zakręconych

Ja też miałam daleko...!!!... i da się!Dziękuję za pozdrowienia i myślę że też się kiedyś wybierzesz na takie wojaże
Pierwszy w kolejności był pełen delikatności w odbiorze i smakowitości ogród drobniutkiej Abiko


Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:27, 17 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Pozdrawiam zagladajaących do mnie



Moja bajka 21:27, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
niska bukietówka Polestar. Lubię

krasnalki od Ani ostatecznie wylądowały w jagodniku, bo tu najczęściej buszuje Iga
Moja bajka 21:23, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
a ten czerwony jak się nazywa, wiecie? I czy jego da się jakoś rozmnożyć? To też roślina sezonowa.

o ipomei Bogusia instruktażu z rozmnażania mi udzieliła. Kupię jeszcze ciemną i zacznę rozmnażać już w listopadzie

nigdy nie wiem czy to surfinie, czy petunie, ale szybko urosły i cudnie pachną. Mi się te kropki na płatkach podobają i przez nie je kupiłam, a zdaniem Małej Mi przez te kropki wygląda na chorą. Co człek to inne spostrzeżenia
Brzozy i świerki na długiej i wąskiej działce:)) 21:22, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 21779
Do góry
Mysza napisał(a)


Przepiękny widoczek
Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 21:22, 17 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Do góry
Witaj Aniu zarobiona jestem fotki z opóźnieniem
Elu bardzo dziękuję a roślinki jakoś się trzymają właściciele czyli my zapracowani ,nie bywamy w ogrodowiskowym doborowym towarzystwie ,może to kiedyś odrobiny ☺; )
Parę migawek z dzisiejszego dnia






Ogród z uśmiechem 21:20, 17 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
To jedna gałązka Eden Rose



I cały krzaczek:

Moja bajka 21:19, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
i porównanie kłosowców dla Ewci - to te zwykłe, które masz ode mnie

i mój nowiutki pachnący nowością kłosowiec. Nazwy odmiany nie pamiętam

koarowiec? komarzyca? Zwał jak zwał, w każdym razie z jednej rośliny trzymanej w domu przez zimę sukcesywnie odcinałam gałązki i pięknie puszczały korzenie w słoiku z wodą. Z jednej rośliny mam 5 donic pięknych, dorodnych roślin. Co więcej tej odmiany w tym roku na targu nie widziałam i nawet Maja przyznała, że Ona tez jej w tym roku nie zaobserwowała.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:17, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
kasia1 napisał(a)
Haniu, twoje stipy to potwory. Ile mają wysokości?


Te najwyższe mają ok. 90 cm. Aura im sprzyja.







Listki amsonii pojaśniały. Niedługo zrobią się seledynowe.




Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój 21:17, 17 lip 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 986
Do góry
zakupy zrobione, czy dam radę to do weekendu ogarnąć? chyba nie
myślicie, że mogę teraz podzielić rozplenice, jeśli tylko dam radę?
Postanowiłam, że rabata będzie limonkowo - fioletowa, dokupiłam 6 lawend, dwie jezówki Green Jewel i trzcinniki Karl Foerster i będę rzezbić ten mój tetris wg wskazówek Ewy. Limonkowe hortensje zostaną - pójdą chyba trochę do rogu, zresztą jeszcze nie wiem będę jednocześnie wysadzać, sadzić, ustawiać


Za drzwiami do ogrodu... 21:15, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Oj i ja żałuję, że mi się nie udało z wami być

Wróciłaś już z wojaży ???
Czekam z niecierpliwością na relacje ze wszystkich ogrodów

Aniu wróciłam wczoraj w nocy,ale dziś czekały na mnie sterty ogórków do przerobienia, pranie,stęsknione wnuki i inne domowe zajęcia.Ale pomału będę relacjonować ten mega udany wyjazd
U Sylwi zajrzałam w...

Ogródkowe perypetie:) 21:13, 17 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Moja bajka 21:13, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Schloss Wackerbarth - moja absolutna faworytka wśród ogrodówek

Magical Amethyst szarpnęła się na jednego kwiatka

Hot chocolate zakwitnie

Green Shadow. Lubię ją.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:12, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Milka napisał(a)
Oznaki jesienne są tylko i wyłącznie przez suszę, a lato w pełni, co widac na twoich zdjęciach


Skończyłam dzisiaj prace ogrodowe. Mam spokój do czasu wycinki przegorzanów i czosnków główkowych. Cieplutko było, dało się powisieć w hamaku z lekturą.











Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies