Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:02, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Magleska napisał(a)
Aniu dziękuję za wczorajszy i dzisiejszy cudowny dzień
nadrobiłam fotki ze spotkań

roślinki wszystkie posadziłam dziękuję i do następnego razu

Madziu uściski za gościnę i towarzystwo! Bardzo ciesze się, że pojechałyśmy do tej szkółki. Moje roślinki jeszcze stoją w doniczkach,aż strach pomyśleć o sadzeniu ...eM wyliczył,że muszę wykopać ze czterdzieści dołków Ja się bardziej martwię ile mi zajmie decyzja gdzie to wszystko posadzić ,jeżeli chodzi o ilość miejsca i kompozycję

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
agata19762 21:12, 17 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Alllleeee czad !!! Fajną grupę macie...szkoda, że mam tak daleko do Was

Pozdrawiam wszystkich ogrodowo zakręconych
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
koliber 21:13, 17 lip 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Łooo Anula, aleś zakupy porobiła Ja ostatnio takowe robiłam na wyprzedażach...ale w galeriach
____________________
Zielona przestrzeń
anpi 21:15, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
anabuko1 napisał(a)

Oj i ja żałuję, że mi się nie udało z wami być

Wróciłaś już z wojaży ???
Czekam z niecierpliwością na relacje ze wszystkich ogrodów

Aniu wróciłam wczoraj w nocy,ale dziś czekały na mnie sterty ogórków do przerobienia, pranie,stęsknione wnuki i inne domowe zajęcia.Ale pomału będę relacjonować ten mega udany wyjazd
U Sylwi zajrzałam w...

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:27, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
agata19762 napisał(a)
Alllleeee czad !!! Fajną grupę macie...szkoda, że mam tak daleko do Was

Pozdrawiam wszystkich ogrodowo zakręconych

Ja też miałam daleko...!!!... i da się!Dziękuję za pozdrowienia i myślę że też się kiedyś wybierzesz na takie wojaże
Pierwszy w kolejności był pełen delikatności w odbiorze i smakowitości ogród drobniutkiej Abiko


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:40, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
koliber napisał(a)
Łooo Anula, aleś zakupy porobiła Ja ostatnio takowe robiłam na wyprzedażach...ale w galeriach

W galeriach co nieco przed wyjazdem kupiłam...bałam się że po przyjeździe to już na cuchy nie wystarczy i zostanie mi tylko figowy listek z nowości... No ewentualnie mogłabym poprosić Sylwię,a raczej chyba Wojtka o taki listek z ich ogrodu-to jeszcze nie najwiekszy!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:55, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Kolejny był ogródek Iwonki ,jej Chaos jest niezwykle uporządkowany Dziękuję Iwonko za wszystko...zachwyciłam się Twoim dojrzałym ogrodem i teraz subtelnym uzupełnianiem go w kwitnące byliny i inne udoskonalenia.Bardzo eleganckie otoczenie i te cudne dodatki... !!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:03, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Hojność Iwonki przekracza granice ...strach pochwalić cokolwiek ...bo zaraz chce wykopywać połowę

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:11, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Niedzielne super spotkanie w Ogrodzie z wilkiemGospodarze przemili!!!I jeszcze pomocni ,bo mieliśmy przygodę z akumulatorem w samochodzie
Ogród Magdy niezwykle uporządkowany, zwiewny i lekki mimo wielu kamieni

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:32, 17 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Kolejnym ogrodem jaki miałam przyjemność zobaczyć to Wichrowe Wzgórze u Anitki.Anitko, buziaczki za przyjęcie i energię i radość jaką promieniujesz!!!Ogród z klasą i niezwykle konsekwentne ,przemyślane nasadzenia ,kompozycje i dodatki.We wszystkim widać niesamowitą kreatywność Anity.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies