
Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Przeczytałem cały temat od początku i bardzo mnie zainspirował. Postanowiłem posadzić żywopłot z tego pięknego świerka. Mam ziemię żyzną o PH 4.5-5.5. Mam jeszcze kilka problemów, które mam nadzieje rozwiąże je tutaj razem z wami.
Świerki chciałbym posadzić wzdłuż płotu w odległości 1.5m od niego oraz co 1.5m od siebie, takie wyciągnąłem wnioski z tego tematu mimo i doradca w sklepie proponuje by posadzić w kształcie litery V co 0.5 m, na rogu działki 2 metry od płotu rośnie mirabelka oraz mała wiśnia i niewiem czy między nie mogłbym posadzić świerki, czy niestety musiałbym je usunąć? mam jeszcze jedno pytanie, w sklepie dostępnę są świerki w balocie 30cm oraz w donicy 60cm, który wybór byłby najbardziej optymalny? pozdrawiam i z Panem Bogiem.