Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w remoncie 09:33, 17 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Wiecie co, dosadziłam tam liatry, między rozplenice. Najpierw białe ale nie podobało mi się. A teraz



Ciekawe czy rozplenice ich nie zjedzą. Poczekam, zobaczę


Świetny pomysł!!! A jakie masz tam rozplenice?
Wydaje mi sie, że powinno być ok, jak liatry przekwitną to wytniesz a wtedy zaczną kwitnąć rozplenice .
Moje małe wielkie marzenie 09:33, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
alis napisał(a)


Pięknie wyglądają.
A ta ostania to jak to odmiana ??
Droga do spełnienia 09:31, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Kawa napisał(a)

Pięknie, elegancko i z klasa!!
Piesek tez ładniutki i jaki fotogeniczny
Ogród w remoncie 09:29, 17 lip 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Wiecie co, dosadziłam tam liatry, między rozplenice. Najpierw białe ale nie podobało mi się. A teraz



Ciekawe czy rozplenice ich nie zjedzą. Poczekam, zobaczę
Ogród z czereśnią 09:28, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anna_g napisał(a)


Bardzo ładne zestawienie Aniu
Ogród z czereśnią 09:27, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anna_g napisał(a)
Nasze pomidorki
czarny i cytrynowy


paprykowy i malinowy

Mniamus
U mnie jeszcze zielone pomidorki
Moja działka na Dębowym Lesie 09:25, 17 lip 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
anabuko1 napisał(a)



przepięknie

to niebieskie to mikołajek ?
cudnie wygląda w tym zestawieniu

Aniu lilie i liliowce masz prześliczne co roku podziwiam
w tym roku wreszcie mam nadzieję dokupić trochę lilii!
Ogród kwiatowy 09:23, 17 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
violaskom napisał(a)


Rzeka kwiatowa oglądnęłam Twoje energetyczne fotki - od razu więcej chęci do pracy dostałam. Przepięknie kolorowo.
Jak byłam młodsza to pamiętam, że w ogrodzie chciałam mieć tylko iglaki i ew. inne zimozielone i żeby kwiatów nie było za bardzo. Dzisiaj to się zmieniło. Uwielbiam jak coś kwitnie, widok pszczół na kwiatach, latające motyle i wszelkie inne bzyczki. Czerpię energię i radochę z tych kolorów. A że u mnie ich tyle nie ma to zaglądam do Ciebie i już jest
Bajkowo.
Ogrodowe skarby 09:08, 17 lip 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Kochani melduję że okienka pomalowane. Jeśli chodzi o kolory to są przypadkowe farby to nagroda z konkursu. Pomyślałam że je wykorzystam

Droga do spełnienia 09:04, 17 lip 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Czasowo nie wyrabiam
ogródek po suszy wygląda byle jak
ale nic będą zmiany na jesień zobaczymy jak to wszytko poukładam
za dużo na rabatach za ciasno
mania upychania wychodzi mi bokiem
ogólnie nie ma na co patrzeć
czekam na hortensje może chociaz one jakoś ożywią teraz to "nic"

jeszcze 3 dni i ide na urlop
nareszcie bo zryta jestem jak koń po westernie

urlop w domu przy ogrodzeniu więc na odpoczynek czasu brak
ale co tam byle do przodu
Olivia rose zaczyna drugie tłoczenie zaskoczyła mnie bardzo, bobo zaczynają pierwszy sezon u mnie
Moja codzienność - ogród Oli 09:01, 17 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
leon60 napisał(a)


moje ulubione miejsce
Malwowy ogród 09:00, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
ElaS napisał(a)
I chyba taki też ma być mój ogród. Lekko współczesny ale utrzymany w wiejskim klimacie. Bo ja jestem taka. Dziewczyna z miasta ale z dzieciństwem spędzonym na wsi, u dziadków.
Do dzisiaj czuję tę radość w sercu, kiedy wołali na mój widok - nasze Złotko przyjechało.
Pozostały wspomnienia i ziemia przodków. A na niej mój ogród, który ciągle się zmienia.



Fajnie to opisujesz Elu.
I bardzo ładny, klimatyczny ogród tworzysz. Mi on bardzo się podoba
Roślinki piękne . Ładne kompozycje .I kociaki fajniusie
Ogród kwiatowy 08:49, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
violaskom napisał(a)

Dostaję oczopląsu na widok Twoich rabatek, ale to takiego naprawdę pozytywnego.
No, cudnie. Po prostu cudnie, kolorowo.
Uwielbiam i ja kolory.
Ale aż tak mega kolorowo to nie mam.
Bardzo mi się podoba u ciebie. I rabaty i wszelakie te roślinki
Ten różowy przetacznik i ja mam od ubiegłego roku. Ładnie kępiasto rośnie. Podoba mis się.
Pozdrówki zostawiam :F
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 08:40, 17 lip 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
aniaod napisał(a)
Tu chyba lepiej widać o co chodzi



Nie, to niedobry pomysł, sadzenie kolejnego dużego drzewa obok siebie sprawi jeszcze większy bałagan. Albo jedno drzewo, albo drugie. Sadzenie jednej róży nic nie da, tylko kiepskie liście przez cały sezon i kwiaty na krótko. I wieczne pryskanie, formowanie, cięcie. Robienie podpór Żadna dekoracja

Świerka przesadzić, to oczywiste, zupełnie nie pasuje stylem do bukszpanów
Pasuje do wrzosowiska, traw niskich, berberysów itp.

Wykończyć tę rabatę możesz jedynie niższymi roślinami lub obwódką w kształcie litery L. A za nią bordowe raczej rośliny. Może także berberys kształtowany w kulę na pniu? Jakieś turzyce w jasnym kolorze.



Możesz dodać koloru bordowego np. Imperata cylidrica 'Red Baron', nawiązując do koloru kulistej formy.



Tutaj z bukiem

Moja działka na Dębowym Lesie 08:38, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
ElaS napisał(a)
Aniu,
pochodziła, pospacerowałam roślinki obejrzałam, i powiem no, żem dumna z Ciebie, aż winka dobrego a taniego se spiję.
Noż pięknie masz Dziewczyno. Zazdraszczam wręcz ale wiesz nie tak wrednie, ino przykład brać będę. Buziaki wysyłam

Witaj Elu!
Cieszę się, że pospacerowałaś sobie u mnie i ci się spodobało.
Przyznam, że mi u siebie nie wszystko się podoba.
Ale bardzo dziękuję za te pozytywne słowa. Buziaczki i ja przesyłam
Mój taras we Francji 08:33, 17 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
W części słonecznej będą małe zmiany na wiosnę, Ostróżki i nsparstnice się nie sprawdziły.
Chyba więcej traw dosadze
Moja działka na Dębowym Lesie 08:31, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Magleska napisał(a)
Aniu pomimo,że mało piszę ,to fotki w miarę na bieżąco oglądam
cudownie ,bujnie kolorowo masz
moje rutewki -mam 2 sztuki -poprzypalane słońcem i niestety nie kwitną -a na Twojej fotce Twoje są cudowne -długo je masz ? i na jakim stanowisku najlepiej rosną ?

Pozdrawiam cieplutko

Madziu witaj!
cieszę się ,że zaglądasz do mnie .
Kolorowo to ja lubię .
Ja swoje rutewki kupiłam chyba w lipcu ubiegłego roku.
I sama nie wiem czy maja dobre miejsce. Posadziłam je s tyłu w rabacie liliowcowej. Czyli pod okapem domku. Tam deszcz już tak nie dochodzi. Tyle co ja czasami podleje. ale rosną i dają rade. Tam jest słońce prawie przez cały czas. Jedna urosła naprawdę wielka i się położyła, Ale z liliowcami wygląda fajnie. Druga niższa i dopiero będzie kwitła.
Dziękuję i również pozdrawiam



Mój taras we Francji 08:31, 17 lip 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Do góry
Przy porannej kawce
Przerabianie ogródka pod swój gust 08:23, 17 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Wczoraj bylo czesciowe zacmienie ksiezyca




A tego floksa moj maz przytargal z podrozy sluzbiowej.
Moja działka na Dębowym Lesie 08:23, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
MonikA napisał(a)
Funkie pięknie otulają domek. W tym roku też nabyłam i coraz bardziej je lubię. Żałuję że przed przerabianiem rabat oddałam swoje.

Jakoś niemiałam na nie miejsca na mojej nasłonecznionej działce i tak kiedyś je wymyśliłam.
To fakt, szkoda ,że hosty oddałaś. Ja nie wyobrażam sobie obrodu bez nich.
Kilka musze przesadzić. Ogólnie to maja za gęsto .Ale kiedyś je poprzesadzam jeszcze gdzieś..
A pod dwiema ścianami domku rosną hosty.
Na innej rabacie tez sa jeszcze hosty.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies