Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malwowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Malwowy ogród

AniazUroczyska 01:02, 17 lip 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
ElaS napisał(a)
Ten net, to ma rurkę na kominie, wysokość najwyższą we wsi, no coby działał. Jak przyjdzie burza i jak kurnia pier ... znaczy uderzy, to ja z kapci na bank wylecę. Nie wiem czy bać się czy korzystać

Póki co- korzystać
Elu , co zrobisz z kociakami jak przyjdzie czas powrotu do domu? Zabierzesz je ze sobą , czy zostaną na wsi?
Bardzo sympatyczną relację zapodałaś.
Nie pamiętam , być może już chwaliłam, jeśli tak, to zrobię to jeszcze raz- pięciornik - cudo! U mnie coś marnie rośnie. On lubi słońce, czy cień, kwaśno czy zasadowo, mokro , sucho?
anabuko1 09:00, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
ElaS napisał(a)
I chyba taki też ma być mój ogród. Lekko współczesny ale utrzymany w wiejskim klimacie. Bo ja jestem taka. Dziewczyna z miasta ale z dzieciństwem spędzonym na wsi, u dziadków.
Do dzisiaj czuję tę radość w sercu, kiedy wołali na mój widok - nasze Złotko przyjechało.
Pozostały wspomnienia i ziemia przodków. A na niej mój ogród, który ciągle się zmienia.



Fajnie to opisujesz Elu.
I bardzo ładny, klimatyczny ogród tworzysz. Mi on bardzo się podoba
Roślinki piękne . Ładne kompozycje .I kociaki fajniusie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
KasiaLangier 13:32, 17 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Bardzo sielsko u Ciebie, a kociaki - słodziaki Dzisiaj widziałam w kwiaciarni podwójne białe malwy w doniczce. Jak myślisz, czy przetrwają do przyszłego roku ? z tego co wiem są dwuletnie ? Jak radzisz sobie z opieką nad kotami gdy wyjeżdżasz ? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
ElaS 10:56, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
AniazUroczyska napisał(a)

Póki co- korzystać
Elu , co zrobisz z kociakami jak przyjdzie czas powrotu do domu? Zabierzesz je ze sobą , czy zostaną na wsi?
Bardzo sympatyczną relację zapodałaś.
Nie pamiętam , być może już chwaliłam, jeśli tak, to zrobię to jeszcze raz- pięciornik - cudo! U mnie coś marnie rośnie. On lubi słońce, czy cień, kwaśno czy zasadowo, mokro , sucho?

Koty zostaną na wsi, doglądać je będzie sąsiadka.
Pięciornik lubi słońce ale musi mieć mokro, inaczej nie rośnie i nie kwitnie.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 10:59, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
KasiaLangier napisał(a)
Bardzo sielsko u Ciebie, a kociaki - słodziaki Dzisiaj widziałam w kwiaciarni podwójne białe malwy w doniczce. Jak myślisz, czy przetrwają do przyszłego roku ? z tego co wiem są dwuletnie ? Jak radzisz sobie z opieką nad kotami gdy wyjeżdżasz ? Pozdrawiam serdecznie

Malwa jest dwuletnia ale można przedłużyć jej życie obcinając pędy po przekwitnięciu. Ja tak robię i mam malwy w tym samym miejscu kilka lat.
U mnie taka malwa kupiona z doniczki nie przetrwała zimy. Ja mam malwy ze swoich nasion.
____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:10, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
A wiecie, że ja wcale mojego ogrodu nie odbieram jako taki sielski anielski.
Owszem w wiejskim klimacie. Muszę w takim razie przyjrzeć się mu dokładniej . Dzisiaj widoki z werandy.


____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:16, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043


I weranda widziana od strony ogrodu


____________________
Malwowy ogród
ElaS 11:32, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Następnym razem opowiem przygodę z hortensjami.



____________________
Malwowy ogród
Doranma 13:20, 19 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
A czego mu brakuje, by w Twoich oczach był sielski?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
ElaS 20:51, 19 lip 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Doranma napisał(a)
A czego mu brakuje, by w Twoich oczach był sielski?

Próbuję znaleźć odpowiedzieć. Chyba za dużo wolnej przestrzeni.
Na weekendzik zostawiam kwiatki. Wrócę w przyszłym tygodniu, bo mam 4 dniowy najazd Hunów.


____________________
Malwowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies