Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Edy 19:20, 14 lip 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Witam i pozdrawiam piękna niedziela dziś

Zielony zakątek z Antonówką 19:14, 14 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
... i takie tam widoczki



Zielony zakątek z Antonówką 19:10, 14 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Liliowiec 'Arctic Snow' też już rośnie na właściwym miejscu, jak nabierze masy i będzie miał więcej kwiatuchów ma się ładnie komponować z żółtymi trawami i hostami

Kwitnie zawilec

Miłkowo - sezon 2016-2022 19:04, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Milka napisał(a)

Sylwia, fakt, mam sporo, jakoś tak wyszło, ale i innych roślin nie brakuje,

rudbekia Cherry super przezimowała, w zależności ok światła, ma różne kolory; fajnie z czerwonymi jeżówkami się komponuje, różowe same się posiały i białe




jejku ale ona piekna nie masz siewki??

czytam i czytam i nie moge Cie dopedzic hortensjowa krolowo
Kwiaty we włosach 18:59, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Tawuły przekwitają, jeszcze kilka sztuk zostało do strzyżenia



Biszkopt i jego sjesta




jeszcze zapomniałam Błękitny Anioł

Zielony zakątek z Antonówką 18:55, 14 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Driakiew i Rudbekia muszą troszkę poczekać.
A to foto-sesja Lobelii czerwonej i różowej wkomponowanej w rabatę hostową
- najpierw obie razem: jedna różowa i dwie czerwone (a miały być trzy różowe ...)

- różowa

- dwie czerwone z obu stron

Kwiaty we włosach 18:54, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Różności






Małe drzewo do ogrodu 18:48, 14 lip 2019


Dołączył: 15 kwi 2016
Posty: 25
Do góry
Witam, proszę o poradę jakie drzewo lub drzewa dosadzic do rabaty, pośrodku będzie palenisko. Myślę o gruszy wierzbolistnej lub bordowy pendula np buku.Obok jest rabata z kolekcją białych irysow.
Kwiaty we włosach 18:47, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Krakowiak, Arabella i Wyszyński





i biedronkowy, muszę poszukać etykietę

Moja ostoja 18:42, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Jedyna lilia, którą mam, tak kwitła w ubiegłym roku.
W tym roku będzie bardziej bogato
Kwiaty we włosach 18:41, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Ogród pod lasem 18:32, 14 lip 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9517
Do góry
Dziewczyny, dziękuję za pochwały! Bardzo dodają skrzydeł, choć chyba trochę przesadzacie;D Mam jeszcze parę miejsc, nazwijmy je "rozwojowych", ale już wiem mniej więcej co rośnie, a co nie. Aktualnie ulubionym miejscem jest kiedyś najbardziej ponury kąt, czyli ognisko. Wokół pachną kwiaty, szumią trawy i bzyczą goście. Taki dziś zawitał:



Moja ostoja 18:32, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
A probuję jeśli się udadzą, to chociaż będę wiedziała czego się spodziewać po tej sadzonce.
A nie tak, jak z dalią. Kupiłam w sieciówce i właśnie zakwitła
Kupiłam różową, a zakwitła na żółto
Kwiaty we włosach 18:32, 14 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Dehner Blumenpark 18:25, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Miłkowo - sezon 2016-2022 18:25, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Milka napisał(a)


Ula, jak są kanty, przycięte i podlane, to jakoś wygląda, no i susza, ale jest mimo to, na czym oko zawiesić, dzięki serdeczne
Mnie zejdzie długo, bardzo długo, rzucam się na różne miejsca
Też sobie hoduj w donicach anabelki
I w cieniu, wtedy są najładniejsze i tak nie mdleją. Psy niszczą mi bardzo, bardzo...

te w cieniu i dorodne, oczywiście za dużo tam, ale cóż, nie ruszam, skoro rośnie

tu patyki tegoroczne, Grandiflora, już kwitną, w innych donicach w nogach pęcherznicy, maciupkie i też;
fajnie się ją ukorzenia, ale patyki zawsze blisko brzegu donicy, nie wiem czemu, ale tak najłatwiej sukces osiągnąć

tu Grandiflora, patyki z ubiegłego roku
spora
oczywiście nic nie okrywam, cały rok tak samo wszystko stoi

a tu kolejna w donicy, też z patyków, a w drugiej limki, ale jeszcze nie kwitną


Musisz pamiętać że u mnie mocne zimy więc się na zewnątrz nic nie uchowa ale zawsze można zadołować. W tym roku problem mam z ukorzenieniem w donicy pomimo podlewania ale cierpliwie czekam do sierpnia i wtedy zaglądnę na korzenie. Ale listków na gałązce brak
Dehner Blumenpark 18:21, 14 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Zielony zakątek z Antonówką 18:18, 14 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Do góry
Piątkowe nabytki :
- Krwiściąg, Sanguisorba 'Little Angel'
- Driakiew purpurowa, Scabiosa atropurpurea 'Chile Black'
- Hosta o czerwonych nakrapianych łodyżkach liściowych
- Rudbekia owłosiona, Rudbeckia hirta 'Cherry Brandy' /prawdopodobnie/
Cecha wspólna tych bylin to: coś pururowo-czerwono-czekoladowego




Hosta i krwiściąg są już na swoim miejscu
Krwiściąg udało się podzielić na cztery części, miejmy nadzieję że przeżyje ten zabieg i przezimuje bez szwanku
Ogród Cioci cz. 3 18:01, 14 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Fajne to lustro w pnączu i dużo drobiazgów w kącikach przybyło
Ogrodowy song 17:51, 14 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Milka napisał(a)
Byłam tam, wspaniałe doznania duchowe i estetyczne
No jednego bym przygarnęła, ale do mnie szmat drogi, no i nie wiem czy bym sobie z kicią poradziła, mam 3 psy. Ale syn ma kota, czarny brytyjczyk, niezależna i trudna kicia, oswajam się z nią, a ona ze mną


Koty to mają charrrrrakterki. Jeden z młodych samczyk już nie da się wodzić za nos..3 dniowy był, jak na mnie fuknął

Oto indywidualność


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies