Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 23:39, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:37, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Kwiaty we włosach 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:35, 13 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
i znowu parę zdjęć na zielono-bordowo:






Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:30, 13 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry

Queen of Sweden



Munstead Wood



Mariatheresia








Witam Janka

Przeglądam twój wątek różany. Przepiękne i tyle mam do powiedzenia.

Chciałam jednak zapytać ponieważ mam wszystkie trzy powyższe róże (2 sezon) kiedy mogę się doczekać takich krzaków jak u ciebie. Rosną ładnie.
Czy te róże to jeden krzak czy kilka razem.
Są tak bujne, że nie wierzę, że to jeden.
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:29, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
Dorotko, cudnie u Ciebie a Twoje wskazówki geograficzne zbieram
Wacławie ja zawsze twierdzę, że zabytków i to wysokiej klasy jest u nas dużo tylko ogrodów brak.




Kwiaty we włosach 23:29, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:28, 13 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
I trochę więcej wesołych kolorków:





W moim małym ogródeczku - Dorota 23:25, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry


Kwiaty we włosach 23:24, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:23, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Dorotko miło Cie widzieć na tak wspaniałym spotkaniu, fajnie tak czasami oderwac sie od codziennosci, ogród masz cudowny, kolorowy, dorodny i widać Twoją miłósc do kwiatów a one Ci ją odwzajemniają tak cudownym kwitnieniem. Masz tyle lilii i tych Ci zazdroszcze bo u mnie wygineły co bardzo mnie smuci a teraz i u mnie sobacz sobie jaka susza U Ciebie chyba popadało bo i trawniczek zielony. Zdjęcia zrobione oczami innych piękne bo i inne ujęcia inne spojrzenia. Masz tyle fajnych kompozycji i tych detalii przez Ciebie zrobionych. Pięknie Pozdrawiam
Towarzystwo było I klasa czułam się tak jakbyśmy się znały od lat.
Lilie chyba są bardzo żarłoczne, bo zauważyłam u siebie, że te rosnące bliżej tuj są słabsze. W tym roku dostają regularnie zasilanie gnojówkami. Uzupełniam też małe słoiczki z trutką na gryzonie, tylko kretów nie mogę się pozbyć. U mnie 2 tygodnie temu był deszcz i to ładnie podlał. Nawet ziemia na około 15 cm nasiąkła. Za miłe słowa ślicznie dziękuję.




W moim małym ogródeczku - Dorota 23:22, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:20, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Kwiaty we włosach 23:19, 13 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Dzisiaj przycinaliśmy forsycje, pęcherznice i tawuły,strasznie poszły w górę.Dzień przekropny i słońce i deszcz. Budleje kwitną, pojawiły się pąki zawilców, jeżówki, rudbekie w pełnej krasie. Trawy też nieźle się prezentują. Clematisy różnie, jedne przekwitły, inne kwitną.W lawendach rządzą bąki.Wszędzie słychać bzyczenie.









Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 23:18, 13 lip 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Lipcowe uspokojone widoczki





W moim małym ogródeczku - Dorota 23:15, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 23:13, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Ogród z czereśnią 23:13, 13 lip 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
anna_g napisał(a)
I fotki z dzisiaj:


Aniu, ale Twój wątek nabrał tempa! Trudno nadążyć
Brunerę obejrzałam - ładna
Zaciekawiła mnie również ta krzewinka na zdjęciu, bo nie znam jej a ładnie się prezentuje.
Deszcz u Ciebie popadał? U mnie też
Spokojnej nocy
W moim małym ogródeczku - Dorota 23:12, 13 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry

choinka ubrana w trzmielinę


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies