Przeglądam twój wątek różany. Przepiękne i tyle mam do powiedzenia.
Chciałam jednak zapytać ponieważ mam wszystkie trzy powyższe róże (2 sezon) kiedy mogę się doczekać takich krzaków jak u ciebie. Rosną ładnie.
Czy te róże to jeden krzak czy kilka razem.
Są tak bujne, że nie wierzę, że to jeden.
Towarzystwo było I klasa czułam się tak jakbyśmy się znały od lat.
Lilie chyba są bardzo żarłoczne, bo zauważyłam u siebie, że te rosnące bliżej tuj są słabsze. W tym roku dostają regularnie zasilanie gnojówkami. Uzupełniam też małe słoiczki z trutką na gryzonie, tylko kretów nie mogę się pozbyć. U mnie 2 tygodnie temu był deszcz i to ładnie podlał. Nawet ziemia na około 15 cm nasiąkła. Za miłe słowa ślicznie dziękuję.
Dzisiaj przycinaliśmy forsycje, pęcherznice i tawuły,strasznie poszły w górę.Dzień przekropny i słońce i deszcz. Budleje kwitną, pojawiły się pąki zawilców, jeżówki, rudbekie w pełnej krasie. Trawy też nieźle się prezentują. Clematisy różnie, jedne przekwitły, inne kwitną.W lawendach rządzą bąki.Wszędzie słychać bzyczenie.
Aniu, ale Twój wątek nabrał tempa! Trudno nadążyć
Brunerę obejrzałam - ładna
Zaciekawiła mnie również ta krzewinka na zdjęciu, bo nie znam jej a ładnie się prezentuje.
Deszcz u Ciebie popadał? U mnie też
Spokojnej nocy