Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:44, 13 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Urszulla napisał(a)
Z przyjemnością się ogląda. Jakie fajne inspiracje z detali ogrodowych
Dziękuję ślicznie Domki o które pytałaś zrobiłam ze styropianu, a dach z kory brzozowej, okna namalowałam farbami akrylowymi. Lubię czasem sama coś zrobić, ale u mnie jest już zbyt dużo przeróżnych dodatków.




Ogród niby nowoczesny ale... 21:44, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry




Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 21:44, 13 lip 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Na pergoli pierwsze kwiaty pokazał milin


Przed tarasem nowa rabata z brzozą dostała obwódkę z kamieni. Wśród tych kamyczków będą jeszcze betonowe liście.



Ogród niby nowoczesny ale... 21:43, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Liriope







Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa 21:39, 13 lip 2019


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Do góry
Mały fotoreportaż z ogrodu w lipcu
Szaleństwo jeżówkowe


Rabata przed tarasem

Ogród niby nowoczesny ale... 21:38, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Werbena, trzinniki KF ,kulki grabowe i dereń









W ogródku emerytki 21:37, 13 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
gogo napisał(a)
Wszystkie irysy od Wacława przyjęły się, bo wypuściły młode listki od korzeni




Cieszę się.
Czy tych kłączy nie trzeba bardziej przysypać? Wtedy będą miały więcej liści i kwiatów.
Wiem, że one lubią prawie na wierzchu. Ale może się mylę?
Ogród niby nowoczesny ale... 21:33, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
jeżówki












Ogród niby nowoczesny ale... 21:32, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Grabowa









Przedziwny Ogród 21:28, 13 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
KasiaLangier napisał(a)


Cudne duety, dosadzę lilie do gipsówki, świetnie to wygląda..


U mnie lilie rosna OBOK gipsówki. Poprawię ten błąd i posadzę w gipsówce. Kompozycja z pomarańczowymi bardzo mi się podoba
Ogród niby nowoczesny ale... 21:22, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Tuje bowling ball z ID





Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 21:21, 13 lip 2019


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
Włączam się w trend spokojnych kolorów

H. quercifolia Snow Flake


H. quercifolia Snow Queen


H. quercifolia Snow Giant


H. macrophylla Wudu


H. arborescens Incrediball
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:18, 13 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Między opadami deszczu podziałałam trochę w ogrodzie. Ścięłam lawendy i oczyściłam różę Kimono. Nadmiar deszczu mocno jej sponiewierał kwiaty.

Rondo[ kwitnienie zaczynają rudbekie Goldstrum.






Mocno się rozrósł wiąz J. Hillier. Listki tworzą miłą dla oka fakturę.



Przy poidełku chętnych dzisiaj nie było.



Kolejne słoiczki wylądowały w spiżarni. Tym razem z dżemikiem z wiśni.
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 21:16, 13 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
pare dni temu uratowalam taka hortke z kompostownika na cmentarzu


dzis znalazlam taka w centrum ogrodniczym



myslicie, ze to ta sama?

moja oczywiscie za darmo i trzy razy wieksza
Ogród niby nowoczesny ale... 21:15, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Pozwoliłam się stipie wysiać na ścieżce...



Warzywnik



Te świerki z tyłu idą pod nóż lada dzień.



To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:12, 13 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Popadało w nocy i z niewielkimi przerwami,cały dzisiejszy dzień był deszczowy. Uzupełnił się zapas deszczówki w studni zbierającej wodę z rynien. Kałuże się nie tworzą, to znaczy, że ziemia dobrze wchłania wodę.







wiem, że ich nie lubisz ale przyznaj, że w takiej odsłonie dają się wytrzymać
Ogród niby nowoczesny ale... 21:09, 13 lip 2019


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Troszkę aktualnych zdjęć...

Taras





Cisy do przycięcia




Moja działka na Dębowym Lesie 21:09, 13 lip 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
anabuko1 napisał(a)




[


Ładne zestawienie.
czas lilii i liliowców. Piękne masz
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:08, 13 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dzisiaj bylismy kupic maszyne dla Emusia, dosc daleko, bo w Szwabii w okolicy Donauwört. ja jak to ja jak juz tak daleko jedziemy to koniecznie trzeba cos zwiedzic, no i tak poszperalam po necie i znalazlam

Park kwiatowy firmy Dehner - 115.000 m² raju dla ogrodnika
jeszcze jestem oszolomiona wiekoscia i rozmachem

wstawie tylko kilka fotek, bo na nos padam a jutro chyba zaloze nowy watek

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:08, 13 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wielkimi krokami nadchodzi w ogrodzie czas hortensji. Sporo ich jest.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies