W moim małym ogródeczku - Dorota
21:44, 13 lip 2019
Dziękuję ślicznie
Domki o które pytałaś zrobiłam ze styropianu, a dach z kory brzozowej, okna namalowałam farbami akrylowymi. Lubię czasem sama coś zrobić, ale u mnie jest już zbyt dużo przeróżnych dodatków.