Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy spektakl trwa ... 03:03, 11 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
mira napisał(a)
Nie podziałałam w ogrodzie w kwestii cięcia - zaległość się zrobi ale ostatecznie jest jeszcze czas.

Jakiś leń mnie ogarnął do prac ogrodowych, no w końcu jakieś lato i odpoczynek w ogrodzie pasuje zastosować.

To ochłodzenie uruchomiło u mnie myśli o pracach jesiennych mimo że letnich nie wykonałam.
Będzie pracowita jesień jak pogoda pozwoli wiadomo.

pozdrawiam ogrodomaniaków leniwie, letnio, leżaczkowo, lajtowo









A mnie właśnie chłodniejsza pogoda zachęciła do cięcia. Ale oczywiście na cięciu się nie skończyło tylko przekopywaniu betonu i plewieniu. Kto kopie i sadzi w lipcu ??? 2 razy mnie dziś deszcz straszył, nie dałam się wygonić od roboty. Za 3 razem o 20- tej chętnie poszłam. Cieszę się że moje ręce odpoczną jutro od prac ziemnych bo ma wreszcie padać.

Piękne focie dałaś. Mogłabyś częściej się tak poobijać fotkowo

Na pierwszej co na jasno kwitnie?

A liliowiec w buszu mnie zauroczył. Też bordowego przesadzę jeszcze w tym sezonie po kwitnieniu. I sobie przypomniałam że miałam opisywać kolory liliowców.

Rdest piękny może pod moim murem miałby się nieźle z liliowcami, Red Baronem i werbeną??

Moja działka na Dębowym Lesie 01:01, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry

Dzisiejsze i kolejne ogóreczki przerobione

Sa już papryczki ostre

Kwitnie milin

I Fioncia ze swoja zdobyczą

Ogród z rzeźbą 00:54, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Zana napisał(a)
I ze słonecznej tuż przed odjazdem w niedzielę rano





[/img]

Pięknie
To przetaczniki te różowe, czy co ??
Moja działka na Dębowym Lesie 00:51, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Zana napisał(a)


Aniu, jakie prześliczne widoczki, jestem urzeczona tymi kadrami.
Jesteś chyba królową liliowców i powojników, masz tyle odmian, że nie wiem jak Ty ogarniasz co jak się nazywa. Szacun.

Anula cieszę się, że moje zakątki ogrodowe i kolorki roślin ci się podobają.
Liliowców mam sporo myślę , trochę je poprzesadzać i cos w ogrodzie zmienić, Zobaczymy.
Powojniki tez mam..i hosty i hortensje i dalie i jeżówki,,

Trojeść bulwiasta

Kochanowy ogród 00:22, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
JoannaP napisał(a)




Witam się u Ciebie!
Bardzo fajny ogród, a skarpę masz wprost zjawiskową!
W piaskownicy 00:17, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:16, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:15, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:12, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:10, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Małymi krokami-Ogród Wioli 00:09, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)
Dla Helen fotki Red baronów

Tutaj dosadziłam 2 dni temu jeżówki białe ,rabata skończona podoba mi się






To pierwsze zdjęcie jest jak pocztówka! Śliczne, i jaką ma głębię!
U Ciebie nawet kolor czerwony mi się podoba!

Bardzo ładnie! Mówiłam Ci już, że lubię Twój ogród?
W piaskownicy 00:08, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:06, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:04, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Doświadczalnia bylinowo-różana 00:02, 11 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Anda napisał(a)


Proszę bardzo



Ewa, to jest przepyszne!!! Mniammm... ❤️
W piaskownicy 00:02, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 00:00, 11 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 23:56, 10 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
W piaskownicy 23:52, 10 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
nadrabiam zdjęciowo, jeszcze z początku czerwca

W piaskownicy 23:39, 10 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Zainspirowana pracą Kasi z Ogrodu z łezką, chwyciłam na nożyce.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies