Ogrodowy spektakl trwa ...
03:03, 11 lip 2019
A mnie właśnie chłodniejsza pogoda zachęciła do cięcia. Ale oczywiście na cięciu się nie skończyło tylko przekopywaniu betonu i plewieniu. Kto kopie i sadzi w lipcu ??? 2 razy mnie dziś deszcz straszył, nie dałam się wygonić od roboty. Za 3 razem o 20- tej chętnie poszłam. Cieszę się że moje ręce odpoczną jutro od prac ziemnych bo ma wreszcie padać.
Piękne focie dałaś. Mogłabyś częściej się tak poobijać fotkowo
Na pierwszej co na jasno kwitnie?
A liliowiec w buszu mnie zauroczył. Też bordowego przesadzę jeszcze w tym sezonie po kwitnieniu. I sobie przypomniałam że miałam opisywać kolory liliowców.
Rdest piękny może pod moim murem miałby się nieźle z liliowcami, Red Baronem i werbeną??
