Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 23:27, 09 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu Mrokasiu notuję w pamięci.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Helen 05:30, 10 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Zana napisał(a)



U Ciebie byłam, napisałam co bym zrobiła.

Dzięki wielkie, Twój głos jest dla mnie bardzo ważny
____________________
Helen - Hortensjowo
KasiaBawaria 07:52, 10 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A jezowka blada to hola dancer czy jakas inna?
____________________
Zapraszam na kawe
Helen 08:12, 10 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
KasiaBawaria napisał(a)
A jezowka blada to hola dancer czy jakas inna?

Niestety za bardzo się nie znam, ale kupiłam jeżówkę bladą Hula Dancer (Echinacea pallida Hula Dancer)i ona jest biała. Widziałam także w sklepach jeżówkę bladą różową - wtedy miała nazwę Echinacea pallida.

____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 09:49, 10 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Zana napisał(a)



U Ciebie byłam, napisałam co bym zrobiła.

Anulka, bardzo Ci jestem wdzięczna za Twój wpis. Rabata zostaje i będzie poszerzona
____________________
Helen - Hortensjowo
Johanka77 21:31, 10 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)
Asia, bo po prostu na razie nie mam gdzie posadzić. To znaczy wolnego terenu mam od groma, ale to wszystko do przekopania.




Kokesz napisał(a)


Ja byłabym chętna, pokryłabym koszty wysyłki


Zana napisał(a)


To dogaduj się z Johanką.


Dogadała się


mrokasia napisał(a)


Anulka, to na wiosnę jak będziesz nadal zainteresowana Butterfly Kisses daj znać. Dam Ci jedną kępę .


Zatem szykuj Ciotka na wiosnę swoją kępę

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 21:39, 10 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Helen bardzo Ci dziękuję za takie uznanie. Cieszę się jeżeli mogę pomóc. Myślę, że poszerzenie tej rabaty to dobra decyzja i będziesz zadowolona.

Kasiu tak jak Helen napisała: jeżówka blada Echinacea pallida jest wyraźnie różowa. Ja mam odmianę Echinacea pallida Hula Dancer i ta jest prawie biała.

Johanka u Reni Twoim jeżówkom będzie zapewne jak w raju. U mnie najpierw musiałyby przejść szkołę przetrwania, więc lepiej, że znalazły lepszy dom.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 21:52, 10 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Moja annabellkę powalił czerwcowy opad. Na szczęście nie połamał, bo za wsparcie posłużyły sąsiednie rośliny. Straciła jednak połowę wysokości.
W przyszłym roku zastosuję podwiązanie rajtuzami.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 22:06, 10 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Haniu, ja swoim w tym roku zafundowałam większe obręcze i być może to się przyczyniło do połamania, mają po prostu luźniej. Jak były w ścisku to nie miały możliwości tak się rozłożyć. No i może powinnam trochę wyżej te obręcze zainstalować, chyba za głęboko wbiłam w ziemię. A rajtuzami też już przywiązywałam patyczki do jakichś pokładających się cherlaków.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anabuko1 00:54, 11 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Zana napisał(a)
I ze słonecznej tuż przed odjazdem w niedzielę rano





[/img]

Pięknie
To przetaczniki te różowe, czy co ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies