Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 11:13, 10 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
oooo


i tyle zostało po Czerwonym Kapturku co zbierał jagody a może to wina dzban z zupełnie innej bajki

Ogród Basi 11:10, 10 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry




Jeżówka - Echinacea 11:09, 10 lip 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)
Mi tez wyglada na big kahuna.Moja jest badzo podobna.



glowing dream




Piękne som Glowing dream uwielbiam ją za ten kolor
Ogród Basi 11:07, 10 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry






Ogród Basi 11:03, 10 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry
Widok z tarasu.







Oswajanie ogrodowe, czyli work in progress 11:01, 10 lip 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Do góry
WYkorzystalam ostatnio resztki pierwszego kwitnienia i pokusilam sie o roznane porownaniaNiestety, niektore w poczatkowej fazie, inne juz mocno przekwitajace.

Plywajace, w misce


Moja sloneczna rabata, w cieplych kolorach"
candlelight, shallot, dolce vita, anisade, hansestadt, goldelse (ta ostatnia ma poczatkowo kwiat w kolorach dolve vita, tutaj juz kwiat w b koncowej fazie) Na rabacie mam tez Emme, zamiast Shalott, ale ze sa b podobne, to porownawczo dolozylam zamiast, bo Emma ma przerwe


Z dodatkiem pastelli.



Plus pnaca Zephirine i przekwitajace kwiaty Mutabilis. I bardzo zaluje, ze Augusty Louise nie ma, bo by sie dopasowala kolorystycznie, bylaby dopelnieniem.




Ogród Basi 10:59, 10 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry






Ogród Basi 10:56, 10 lip 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10941
Do góry
Trochę tarasu przy kuchni.







Pszczelarnia 10:45, 10 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Takie ciekawe lilie mi się trafiły




Faktycznie bardzo fajne, znasz odmianę?

Ogród zachwyca, aż by się chciało wszystkie fotki powtarzać. Te rdesty, czyściec Hummelo i cała reszta - WSPANIAŁA
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:20, 10 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Gunnerka, Ania ostatnio o nią pytała

zeszłoroczna, piękna, ale trzeba podpierać




Nieźle się roślinki trzymają. Kwiatki nawet czy u Ciebie też zapowiadają na jutro deszcz bo u mnie tak i dużo opadów na sobotę. Oby.
Podmiejski ogródek 09:47, 10 lip 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



Jack Frost ma wyższe ogonki liściowe i bardziej stonowany kolor, za to Sea Heart (jeśli nie mylę odmiany) bardziej przysadzista i aż świeci na srebrno rosnąc w cieniu pod brzozami





niestety to nie moja sadzonka


Pewnie w rzeczywistości bardziej widać różnicę, bo na zdjęciu to nie bardzo
Gdybyś nie podpisała, to nie potrafiłabym powiedzieć, która to jest odmiana
Ogród Muszelki 09:42, 10 lip 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Tydzień temu, po upałach, ścięłam zmarnowane skwarem kwiaty róż. 'Albericht' to silne bestie, natychmiast rozpoczęły nowe tłoczenie. Zdjęcia z wczorajszego wieczoru.











Paradise czyli mój kawałek raju 09:42, 10 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Do góry
Więcej zdjęć
Powojnik kwitnie, szkoda że stoi i się nie wspina.


Czekam aż zakwitnie funkia, bo kwiat chyba się otworzy jeszcze?


Robotnik na perowskiej

Doświadczalnia bylinowo-różana 09:39, 10 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
Anda napisał(a)
Zarośnięte kamyczki (żółty mi się przyplątał przez przypadek), lawendowo



To rozchodniki, prawda, a jakie odmiany?

Zachwycam się każdym Twoim zdjęciem.
Działka prawie w Borach Tucholskich 09:38, 10 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ela to jakoś tak samo wyszło (z niewielka pomocą mojej wyobraźni )
fakt poranny rzut oka z tarasu jest bardzo energetyczny








Magical Mont Blanc

Pamiętajcie o ogrodach 09:36, 10 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
greg66 napisał(a)

A dzięki tym dwóch drzewom stojącym na mojej uliczce mam niesamowity i pełen lata zapach kwitnących lip




Ależ piękny widok.

Oglądnęłam balie super pomysł i bardzo pasują do Twojego ogrodu.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 09:35, 10 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Stipy nad morzem

Piękne, szkoda tylko, że m.in. dla nich wycięto olbrzymie połacie lasu sosnowego na wydmach.... Kurort Świnoujście...

Moja ostoja 09:32, 10 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Adela napisał(a)

Chętnie przyjmę Aniu
Chętnie też się czymś podzielę. Host mam sporo - nie tyle gatunkowo, co ilościowo. Do cienia mam też epimedium. Ładnie się rozrasta. Ula ma w związku z nią mieszane uczucia- ja polecam. Dla Was i dla mnie wystarczy
Rudbekię błyskotliwą muszą znowu dzielić - kwitnie do mrozów.



No to załatwione
Napisałam do Ciebie na pw
Miłego dnia
Paradise czyli mój kawałek raju 09:32, 10 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Do góry
Patrycja nie czuję zapachu nawet jak robię zdjęcia Ze mną jest tak że ja muszę wepchać we wszystko nos żeby poczuć więc zapraszam, przekonasz się sama

Kasiu Dzięki, zastanawiałem się czemu te kłącza takie poziome. Teraz już wiem Są w donicy ale wsadzę je do gruntu na dniach

Trzecia lilia daje pokaz, ta ciemna już przekwita
Fajnie że kwitną jedna po drugiej bo nie ma żadnych przerw i można podziwiać każda z osobna



Dokupiłem jeżówek na targu. Miała być jedna, ta czerwona. Skończyło się na tym że jednak kupiłem dwie i jeszcze czarny bez

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies