Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:18, 04 lip 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry






Czubajkowy Ogród 22:16, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Groszek ogrodowy wciśnie się wszędzie - rośnie od lat, gdzieś w gąszczu rabaty, nawet nie wiem gdzie dokładnie, ale co roku się pojawia

Czubajkowy Ogród 22:13, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Jeszcze Elf

Pysznogłówka ogrodowa (Monarda hybrida ) 22:12, 04 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
podobno ta wersja jest ciut odporniejsza na mączniaka

Czubajkowy Ogród 22:10, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Wierzbę Iwa musiałam przywiązać do tui, bo kładła się pod własnym ciężarem na ogrodzeniu i niczym nie dawała się podeprzeć. W ten sposób znikło i tak wąskie przejście.



Powojnik - jak mu brakuje miejsca na kratce, bo inny się na niej rozpycha - wyszukuje sobie miejsce do życia niżej pomiędzy innymi roślinami ...




Zakwitł Elf Naparstnice natomiast marniutkie w tym roku

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:08, 04 lip 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry






Działka prawie w Borach Tucholskich 22:08, 04 lip 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ela jak na odmianę Nana to jej się troszkę urosło pewnie na dopalaczach


pysznogłówka

Czubajkowy Ogród 22:06, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Ta różyczka niezbyt zdobi

Czubajkowy Ogród 22:03, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Jeżyny kwitły na potęgę



Jeden z rozchodników tak paskudnie zachorował



Kocimiętka chyba wcale nie interesuje kotów.



Driakiew o biało-zielonych liściach - też nabytek z ostatniej wystawy.

W kamiennym kręgu od początku 22:00, 04 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Aniu, podziwiam i róże, i inne. Mimo braku opadów, wszystko perfekcyjne!

Haniu to dowód, że tak nie jest

Tutaj widać jak wygląda trawnik.
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:00, 04 lip 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry






Czubajkowy Ogród 21:59, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Jeszcze jest dużo do zrobienia, do poprawienia ...
Czubajkowy Ogród 21:55, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


Na rabatach zrobił się busz, przez który słabszym gatunkom trudno się przecisnąć. Ukształtowała się ogrodowa hierarchia, mocniejsi podporządkowują sobie lub wypierają słabszych ...
Czubajkowy Ogród 21:51, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Miesiąc temu zaczęły się też sesje motylkowe

Czubajkowy Ogród 21:47, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Przy pieńku urosły takie dorodne grzyby



Szałwia sprezentowana przez sprzedawcę podczas ostatniej wystawy Zieleń to życie - a mówią, że tylko kradzione dobrze rośnie

W kamiennym kręgu od początku 21:47, 04 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
W cieniu - zacieniona 21:46, 04 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Jedyny żółtek...Dziurawiec.

W kamiennym kręgu od początku 21:46, 04 lip 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Różności

Czubajkowy Ogród 21:44, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry


To był dobry rok dla peonii. Miały mnóstwo pąków. Jednak nie wszystkie dały radę zakwitnąć - te najpóźniejsze odmiany zostały zasuszone przez ostre słońce i nie rozwinęły już wszystkich kwiatów.

Czubajkowy Ogród 21:42, 04 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies