Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z rzeźbą 19:22, 01 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
UrsaMaior napisał(a)
Agata, Ty mi niczego nie musisz tłumaczyć, bo ja mam dokładnie takie same warunki. Ile pieniędzy wydałam na kompost, obornik itepe to już nawet nie chcę pamiętać, dużo więcej niż na rośliny. Jak wygląda sadzenie z siekierą też wiem.
Szlag mnie trafiał, że nie mogę mieć niczego na słońce jak cholera - no to wykroiłam wyspę na środku. Ty też patrz gdzie najlepiej i działaj. Areał powiększyłaś, dzieciaki miejsce do zabawy mają, to Ty też sobie zrób własne. NO. To teraz do roboty!;D

Na zachętę fotka wyspy. I dodam tylko, że jest tam kępa brzóz, ale i tak udało się coś ładnego (w sensie kwiecistego) wykrzesać.




Izula, fotka boska, już mnie skręciło
Ogród z łezką II 19:22, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:20, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:19, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:17, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:15, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:13, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry


pomoc w rozpoznaniu rosliny 19:13, 01 lip 2019

Dołączył: 01 lip 2019
Posty: 2
Do góry
Proszę o pomoc.Kupiłam roslinę jako bylinę w bricomarche,ale nie było podanej nazwy.Nie wiem jak ją pielęgnowac.Jeżeli ktoś wie co to jest to proszę o wiadomość
Ogród z łezką II 19:11, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 19:09, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry

Ogród z łezką II 19:07, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Zszywkowy ogród marzeń :) 19:06, 01 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
I na koniec

Ogród z łezką II 19:05, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Mam zaległości w relacjonowaniu, ale zdjęcia cykam Kwitnie już hortka Wim`s Red, zaczynają floksy, lilie w pełni, róże kończą pierwsze kwitnienie, szałwie właśnie ścięliśmy. Trochę zdjęć innych niż róże, bo potem to tylko one



Ogród Cioci cz. 3 19:04, 01 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)




Nie wiem czy już pisalam, ale ta lawenda z różą bonica przy chodniku to strzał w dziesiatke. Właśnie bonica ten jasny delikatny róż z niebieską lawenda współgra bardzo dobrze

Kupiłam w tym roku jeszcze kilka krzaków bonici ale posadziłam ja z kocimiętka. Obwódka rabaty powstala w tym roku jeszcze nie ma takiego efektu.
Posadziłam to wszystko pod lipą a lipa złapała jakiegos robala opryskalam ja i zamiast przykryć róże to pryskalam i oblecialy mi liście na kilku różach ale już odzywają.
Część róż kwitnie,a część odzywa. Za mocny środek zrobilam lipa też obleciała z liści i też odbija.
Ogród z łezką II 19:01, 01 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
paradas napisał(a)
Piękne tropikalne widoki!
Po tych wszystkich zdjęciach Twoich róż jestem zły że nie mam ani jednej Możesz mi doradzić jakaś? Najlepiej taką dla początkującego. Bardzo mi się podoba Queen of Sweden ale nie umiem się zdecydować. Są jakieś róże które kwitną aż do jesieni? Jeśli to nie wątek dla takich pytań to zignoruj


Dla początkujących, to nie wielkokwiatowa. Zobacz sobie Larissę, ona na prawdę nie potrzebuje szczególnych względów, nawet jet samoczyszcząca. Mam 4 sztuki, u mnie nie mają słońca od rana do wieczora, więc później zaczynają kwitnąć. Ale jak już zaczną, to kwitną do mrozów. Jest jasnoróżowa, przekwita jaśniejąc. Dość drobny kwiat, ale obfity, nie pachnie. Zdrowa jak byk. Wiosną ciąć krótko. U mnie właśnie zaczęły.

To zdjęcie w ostrym słońcu, na prawdę jest bardziej różowa.



Baronessa też jest mało problemowa. Tylko nie jest samoczyszcząca, trzeba obcinać przekwitłe kwiatostany. Też nie pachnie. Ale zdrowa jak byk.



Zszywkowy ogród marzeń :) 19:00, 01 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Zszywkowy ogród marzeń :) 18:58, 01 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Zszywkowy ogród marzeń :) 18:55, 01 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
Zszywkowy ogród marzeń :) 18:52, 01 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Do góry
W końcu wymyśliłam z pomocą co zrobię z przedogródkiem, będzie powtórzenie roślin ale zimozielony akcent również będzie teraz tylko trzeba to posadzić, dobrze ze za kilka dni zaczynam urlop

A posadzę choine kanadyjska ’jeddeloh’ hakonechloa zielona, derenia i zastanawiam się nad hortensjami. Jesienią posadzę cebulki i wiosna będzie kolorowo

W sobotę wywiało mnie na południe i poczyniłam zakupy, na razie mają kwarantannę

W tym roku stawiam na zakup drzew, w krótce będą brzozy dorenboos, jest lipa Winter Orange klon Golden Glob a teraz dokupiłam klona Drummondi


Pamiętajcie o ogrodach 18:50, 01 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Ewo tal to wygląda około 2 na 2 metra sześć róż takie małe pzrycięte wiosną, to są odmiany stare pzresadzone w to miejsce rok temu obok bielunie same się wysiewają





nie wiem co jest z tymi różami po prostu bardzo szybko kwitły i po trzech dniach już po kwiatach obciąłem kwiatki teraz czekam same kzrewy zielone a raczej krzewiczki.

Dwie są takie większe w zeszłym roku kupione na targu



a ta teraz kupiłem na targu ma tydzień



dlatego pisałem takie se bo wasze są okazałe piękne u mnie raczej namiastka może zrezygnować?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies